2737
2739

آبجی من داره. انقدر وول میخوره حتی دراز کشیده رو تخت هی پاشو تکون میده نرفته دنبال درمان تا حالا

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من نامزدم داره.براش تحقیق کردم.یکی زالو درمانی خوبه

و دوم اینکه یه دونه صابون بزاره لای لحافش شبا.تو گوگل هم هست.جواب میده

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
2740
وقتی خییییلی خسته ام اینجوری میشم همه اش پام و تکون میدم ووفشااااار میدم اصلا دیوانه کننده است بعضی ...

واقعا همینطوره دیونم کرده ،صبح که میشه کمتر میشه میتونم بخوابم

من اوایل که اینطوری شده بودم نمیدونستم چیه خیلی جاها رو گشتم تا متوجه بشم چرا دائم پاهامو تکون میدم این مقاله هم خیلی بهم کمک کرد و بعد از اون متوجه شدم چطوری درمان میشه لینکش رو میزارم تا اگه دوست داشتید شما هم در موردش بیشتر بخونید شاید به دردتون بخوره   

https://pizhameh.com/restless-legs-syndrome/