2733
2739
عنوان

خانما توروخدا بیایین..

96 بازدید | 22 پست

موهای پسرم شپش گرفته نمیدونم از کوجا....توروخدا بگین چکارکنم خوب بشه زودتر دارم از استرس میمیرم....شامپو نایلیس گرفتم

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با ماشین از ته بزن.ملافه و پتو و بالششو با اب داغ بشور.خودتم مراقب باش

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2738

شامپو چیه بابا مگه پسر نیس ببر با شماره صفر بزن تا برای خودت و خونتم نیفتاده

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

بدبختی اینه موهای خودمم بلنده اگه گرفته باشم چیکار کنم؟؟پسرمو بردم دکتر گفت شامپو براش بگیر بزن خیلی نگرانم ولی

بدبختی اینه موهای خودمم بلنده اگه گرفته باشم چیکار کنم؟؟پسرمو بردم دکتر گفت شامپو براش بگیر بزن خیلی ...

شامپوهم بزنی تخم شپش کشته نمیشه باید بشینی دونه دونه همه شو دربیاری وگرنه سر یه هفته دوباره تبدیل میشن به جانور بالغ همون صفر بزن بره 

خودتو بده یکی که وارده خوب چک کنه اگه خدای نکرده داشتی شامپو استفاده کن 

یه شانه دندانه ریز من تو دیجی کالا دیدم نظرات کاربرا رو خوندم خیلی تعریفشو میدادن گفتن موهاتو روغن زیتون بزنی و مدام با این شونه بکشی تا همه تخم شپشها رو خارج کنه 

اینم لینکش

https://www.digikala.com/product/dkp-476001/شانه-ضد-شپش-لیندا-نیت-مدل-تمام-استیل-پاک-کننده-تخم-شپش

شامپوهم بزنی تخم شپش کشته نمیشه باید بشینی دونه دونه همه شو دربیاری وگرنه سر یه هفته دوباره تبدیل می ...

وااای نگین توروخدا پسرمو با صفر بزنم خودمو چکار کنم موهام بلنده اگه گرفته باشم چی؟؟😭😭😭😭

وااای نگین توروخدا پسرمو با صفر بزنم خودمو چکار کنم موهام بلنده اگه گرفته باشم چی؟؟😭😭😭😭

همه لباسا و روتختی و وسایل پسرت رو بریز تو آب داغ 60 درجه بمونه یه ربع پهن کن تو آفتاب

اگه عروسک و اساب بازیهاشو هم بریزی تو آب داغ بهتر

روی فرشها و مبلها و رختخوابا هم اسپری حشره کش بی بو بزن برین بیرون بعد همه جاهارو جارو بزن . این کارها رو بعداز اینکه موهای پسرت صفر زدی یا شامپو زدی انجام بده

2706