2733
2739

آقا من جدیدا یه چیزی و دریافتم که خیلی دوست دارم به بقیه هم یاد بم.

خوب من قبلنا هرچی دم دستم میومد میخردیم و هرچی مامانم میگفت باید از لوازم آرایش خوب استفاده کنی میگفتم نه همینا خوبه چیزی نمیشه که

یه چند وقتیه که دارم از لوازم آرایش های شرکتی اصل استفاده میکنم و خیلی چیزا فهمیدم

اول اینکه دوام و ترکیب لوازم آرایش خوب خیلی بهتره

بعد اینکه داخلش املاح معدنی داره و پوست و بهتر میکنه

آرایش شیک تر میشه

غلظتشون بیشتره هرچند حجم کم تری داشته باشند و بیشتر میمونه

صورت و بشاش و زیبا تر میکنه 

به مرور چروک و لک نمیاره

یک بار پول میدی کلی استفاده میکنی

پوست خیلی شفاف و باز میشه جوشم نمیزنی

حس خیلی خوبی به آدم میده

اگه شما هم تجربه ای دارید بگید و بگید از چه برند هایی استفاده میکنید

آهان راستی مهم نیست حتما مارک خارجی استفاده کنید همین که شرکتی  باشه لیبیل وزارت بهداشت داشته باشه اوکیه

من خودم عاشق برند دایانا آف لندن و دی ام جی ام هشتم چون املاح معدنی و ویتامین که دارند هیچی مواد مضر هم ندارند و خیلی خوبه کیفیتشون معمولا آنلاین هم میخرمشون از آرایش باکس اینم آدرسشه 

www.arayeshbox.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من اصلا لوازم آرایش بد و ارزون استفاده نمیکنم به عیچ وجه مخصدصا کرم پودرمو خیلی روش حساسم  ۴۰۰ ...

چه خوب پس من دیر فهمیدم پرایمر  هم میزنی؟ پرایمر خیلی مهمه چون باعث میشه پوست تغذیخ شه و مواد دیگه ای جذب پوست نشه

تبلیغ زیرپوستی من اهل آرایش نیستم. ولی اگه هم بگیرم بهتدین برندو میگیرم همیشه گرلن استی لودر مک و.. ...

نه جدی میگم منم مثل شما قبلا از اینها استفاده میکردن ولی کارمندم دیگه پولم نمیرسه واقعا پیدا کردن یه برند اروپایی که کلا همه چیش زیر 200 هستش و خوب جواب داده برام خیلی خوشحال کننده بود میخواستم ببینم مارک های دیگه اینجوری هست که برم اونهارم بگیرم ببینم خوبه یا نه

2740
چه بهترین مارک چه بدترین مارک صورتتونو داغون میکنه

دلبرک عزیز علم دیگه پیشرفت کرده اگه قبل آرایش پرایمر تغذیه کننده بزنی پوستت سیر میشه دیگه چیزی رو جذب نمیکنه از اون ورم اگه با تونر و این جور چیز های آرایشی پاک کنی صورتت رو هیچ آسیبی که نمیزنه هیچ پوستت بهترم میشه عزیزم

چه خوب پس من دیر فهمیدم پرایمر  هم میزنی؟ پرایمر خیلی مهمه چون باعث میشه پوست تغذیخ شه و مواد د ...

آره من معمولا برا مراسمات آرایش میکنم پرایمرم جز لاینفک آرایشمه روزانه چون سر کار میرم اگه بخوام آرایش کنم پوستم داغون میشه فقط ضدآفتاب میزنم 

و خدایی که به شدت کافیست.......
آره من معمولا برا مراسمات آرایش میکنم پرایمرم جز لاینفک آرایشمه روزانه چون سر کار میرم اگه بخوام آرا ...

آ ره واقعا پرایمر عالیه هم چربی پوست رو کنترل میکنه هم برق صورت رو میندازه

من برام مارکهای خوب واقعا مهمه ولی پنکیک وکرم پودر خیلی کم استفاه میکنم یه رژلب و یه مداد چشم جواب میده ،مک یا لاکورت 

هوایِ من شد هَوای تو                                             صدایِ من شد صدایتو 💞