2733
2734
عنوان

قرص کلسیم خوب در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 101311 بازدید | 90 پست
دكتر من فقط همين قرص شمارو يعني استئو رو بهم ميده چيز ديگه اي تجويز نميكنه

الان زنگ زدم میگه کلسیم د بخور

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به من این ماه گفتن امگا3 رو قطع کن دیگه نخور.الانم همینهایی که شما استفاده میکنی رو دارم استفاده میک ...

چند سالتونه؟

مثلا خیلیا از ماه سوم یا چهارم شروع میکنن مولتی ویتامینو کلا بر اساس سن مادرم هست دیگه 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
دکتر منم اینو نوشته بود ولی داروخونه گفت قرص کلسیم فرقی نداره کلسی فیت بهم داد. عزیزم میشه روشو نگاه ...

اره عزیزم داره ویتامین د

این با قرص کلسی کر دقیقا ویتامیناشون یکیه 

من ماه قبل پیدا نکردم کلسی کر خوردم الان اینو دارم میخورم اینا کلسیمشون بالاس ۸۰۰ 

2742
به من کلا ابنارو داده!!  پریناتال هر روز با ناهار. آهن هرشب. کلسیم یه روز درمیون

کلسیم د کدومشونه؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
میشه عکسشو بفرستی؟تو نت میزنم صد مدل میاره گیج شدم کدومه. پس منم یه شب درمیون بخورم؟

عزیزم اینا سوالای مهمیه باید از دکترت بپرسی. یه روز درمیان شاید دوز مناسب به بدنت نرسه و دچار مشکل بشی

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
2738
اره عزیزم داره ویتامین د این با قرص کلسی کر دقیقا ویتامیناشون یکیه  من ماه قبل پیدا نکردم کلس ...

کلسی فید هم کلسیمش 800 هست. ویتامیت د 800 واحد داره. نکنه ویتامین د زیاد خوردم   آخه من اوایل بارداریم که نمیدونستم به توصیه دکتر غددم هفته ای یه دونه ویتامین د 5000 خوردم بعدا دکتر زنانم دعوام کرد گفت نباید میخوردی

سوپراکل

منم همینو دکتر برام نوشت ولی انقدرررر قرصاش بزرگه حالم بد میشد نمیتونستم بخورم . به جاش شربت کلسی کر داد بهم . شما سوپرا رو میتونی بخوری راحت ؟

من خواهر سما هستم ، دختر ۲۲ ساله ای که از ۲۵ تیر ۱۴۰۱ در شیراز ، گم شد. ما هنوز چشم انتظاریم😔😭
2706