2733
2739
عنوان

بیاین لطفا خیلی ناراحتم

160 بازدید | 21 پست

سلام.دوستان من چند روزه درگیر اسباب کشیم صابخونم هی بد قولی میکنه.دوتا بچه دارم دخترم چارماهشه پسرم دوسال که پسرم بشدت وابسته ی مادرمه منم بامادرمو خونوادم سر یک قضایایی یکم ناراحتی دارم نمیرم صحبت نمیکنم شوهرم اما میره.بعد پسرمونو برد گف چن روز باشه تا ما جمع و حور کنیم قرار بود دیروز بریم خونمون اما صاحبخونه گف جمعه خیلی بدقولی کردن خیلی.بعد5روز بود بچمو ندیدم ب شوهرم گفتم برو دنبالش اول نرف بعد باز اخر شب رف نیومد خونه مادرم تا ما 5دقیقه راهه.بعد گفتم چرا نیاوردی دلم تنگ شده بچمه شروع کرد دعوا که نمیاد و تو مادر خوبی نیستی برای همون نمیاد

👤مافیای اعضا بدن شدی❤میبری👣👣👣👣

منم گریم گرف خدایی من براش کم نذاشتم فقط چون دوتا شدن و دومی کوچیکه نمیتونم کامل رسیدگی کنم از طرفیم مادرمو بیشتر از من میخواد.من گفتم خودم میرم رفتم ب داداش کوچیکم زنگ زدم بیارش دم در اومدم دنبالش اما نیومد خودم رفتم بغلش کردم اوردم که کلی گریه کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب نزار بچت ی مدت بره ک وابستگیش کم شه ‌‌ ... 

منم خواهر کوچیکم این طوری بود .. 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2731

اوردم خونه گریه میکرد بعد اعصابم خورد شد شوهرم گف بتوچه تو چیکارشی من به تو اعتماد ندارم که بچمو بذارم جات به اونا اعتماد دارم دلم خیلی شکست من همه چیو یادش دادم من برای بدنیا اوردنش 12ساعت درد کشیدم حالا من چیکارشم

2738

بعد بهم فحش داد منم زنگ زدم باباش که خدا لعنتتون کنه بااین بچتون که اینقد بددهن وبی ادبه جلو بچه هام بهم بی احترامی میکنه بعد هم قطع کردم

سلام دوست خوبم....میدونم خسته ای، میدونم حوصله نداری...درکت میکنم واقعا سخته با دوتا بچه کوچیک....

ولی آخه عزیز دلم چرا خونه مامانت نمیری😲😲😲

اگرم اون مقصره تو کوتاه بیا.....

شوهرت بره اونوقت خودت نری😐😐😐😐

خودت برو پیش مادرت ....دستشو ببوس...

بچه تم بیار....اگه کار داشتی بازم بذارش پیش مادرت😄😄😄

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی

اونم دستمو فشار داد که چرازنگ زدی .بعد رف تو اتاق دیگه رفتم.گفتم بیا بخواب لوس نباش که باز بهم بی احترامی کرد میدونم نباید منت میکشیدم بگین چیکار کنم خستم بس که خار شدم

خونه تو که جا به جا کردی....تا میتونی به بچه ات برس...همه امکانات رو واسش فراهم کن که فقط به خودت وابسته بشه.....از این به بعدشو درست پیش برو عزیزم

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
خوب نزار بچت ی مدت بره ک وابستگیش کم شه ‌‌ ...  منم خواهر کوچیکم این طوری بود ..

میان دنبالش تا من درو باز نکردم دویده رفته باباش نمیذاره من براش تصمیم بگیرم

شاید شوهرتم سر اسباب کشی خسته بوده بالاخره الان اعصاب جفتتونم بهم ریختس 

اما نباید بهم بی احترامی میکرد بگین چیکار کنم دیگه نمیخوام.تو دعواها فحش بشنوم و منت کش باشم

2706