2733
2739
عنوان

شمام حساسین

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 30 پست
الان اکثر مردا همینطورن،زن دارن ولی حواسشون به زنای اطراف هم هس.بهس بگو خوشت میاد منم بهت بگم فلان پ ...

باور کن تو این دو سال اصلاااا نگفتم فلان پسر خوشگله خوشتیپه خوشبحال زنش و اینجور چیزا هیچوقت حرفی نزدم ک اعتماد بنفسش کم بشه همش میگم هیشکی بهتر از تو نیس .اما اون برعکس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم کاش انقد اعتماد بنفس داشتم ک این جور چیزا ذهنمو درگیر نکنه    

این چیزا طبیعیه.کلا ما خانوما خیلی حساسیم.یکم خودتو به بیخیالی بزن.شوهری که بخواد با دوتا عشوه خرکی بقیه از راه به در شه،به درد زندگی نمیخوره.هرکاریشم کنی بازم نمیتونی جلوشو بگیری.ولی اگه خیلی اذیت میشی،سعی کن ازشون فاصله بگیری

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
باور کن تو این دو سال اصلاااا نگفتم فلان پسر خوشگله خوشتیپه خوشبحال زنش و اینجور چیزا هیچوقت حرفی نز ...

ما خانما اکثرا زیادی شوهرامونو لوس میکنیم.به هم احترام بذارین ولی زیادم تعریف اغراق آمیز نکنین از هم،چون اینجوری باعث میشه یه طرف اعتماد به نفسش بره بالاو اگه طرفت ازت تعریف نمیکنه ازش انتظار تعریف داشته باشی.

2731
این چیزا طبیعیه.کلا ما خانوما خیلی حساسیم.یکم خودتو به بیخیالی بزن.شوهری که بخواد با دوتا عشوه خرکی ...

ممنون عزیزم سعی میکنم خودمو مشغول چیزای دیگه کنم کلا وقتی بیکارم فکرای الکی میکنم فقط خودم اذیت میشم

ممنون عزیزم سعی میکنم خودمو مشغول چیزای دیگه کنم کلا وقتی بیکارم فکرای الکی میکنم فقط خودم اذیت میشم

قربونت،اصلا فکرتو درگیر نکن.به هرچی فک کنی همون میشه.سعی کن همیشه مثبت فکرکنی گلم❤

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....