2733
2739
عنوان

اضافه وزن در بارداری

173 بازدید | 30 پست

سلام خانمها من الان آخرهای ماه شش بارداری هستم.دیروز رفتم دکتر بهم گفت از نظر غذایی رعایت کن و که چاق نشی و خدای نکرده دیابت بارداری نگیری.از دیروز تاحالا حالم گرفته س.هنوز سه ماه دیگه مونده چجوری وزنمو کنترل کنم؟الان 75کیلو هستم.خیلی تو فکر میرم.شما می تونین راهنمایی کنین که چیکار کنم وزنم زیاد نشه.؟

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

منم 73بودم اومدم رسیدم ب 78 دیروز رفتم بهداشت وزن کردم 83بودم ده کیلو اضافه وزنننننننننن. اصن یعنی مردم از عصبانیت. واقعاااا هیچی نمیخورم اصلا غذام نسبت ب قبل نصفه نصف شده ولی نمیدونم چرا اینقد زیاد اضافه وزن اوردم

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم 73بودم اومدم رسیدم ب 78 دیروز رفتم بهداشت وزن کردم 83بودم ده کیلو اضافه وزنننننننننن. اصن یعنی م ...

منم زیاد اشتها ندارم.اصلا موندم چیکار کنم.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

من تا الان ۴ کیلو کم کرده بودم الان تقریبا ۳ کیلوش برگشته 

صبحانه معمولا یه کاسه عدس پخته میخورم یا دو تا تیکه نون تست جو با پنیر و گوجه ناهارا اگه برنجی باشه در حد ۵_۶ قاشق شباهم معمولا دو سه قاشق شایدم هیچی ولی میوه و مغزیجات مصرف میکنم

مگه وزن اولیتون چند بوده؟

وزن روز اول که باردارشدم65

2738
چند کیلو اضافه کردی من چندروز باشما اختلاف دارم ۶۲ کیلوام

خوش به حالت.ده کیلو اضاف کردم.

سلام به همگی،. بهترین کار اینه که قبل از بارداری اگه اضافه دارید کم کنید و به تناسب برسید چون توی با ...

من قبل از بارداریم 13کیلو کم کردم.هرروز ورزش میکردم.الان واقعا افسردگی گرفتم.نمیدونم چیکار کنم

من تا الان ۴ کیلو کم کرده بودم الان تقریبا ۳ کیلوش برگشته  صبحانه معمولا یه کاسه عدس پخته میخو ...

اخه به من گفت میوه شیرین.خرما.و بستنی نخور.هرچند خودم زیاد شیرینی جات دوست ندارم.

شما که خوبه اخر ماه ۶ هستید ۱۰ کیلو اضافه کردید من تازه میخوام برم تو ماه ۶ بیش از اینا اضافه کردم&n ...

دکترت چیزی نگفت بهتون؟

خوش به حالت.ده کیلو اضاف کردم.

من ۶۳ بودم انقدر ویار گندی داشتم شدم ۵۸ الان اومدم رو ۶۲ ولی هنوزم تهوع دارم یکم

بهترین راه اینه کربوهیدراتو کم کنی قندو قطع کنی بیشتر پروتیین بخوری مثل گوشت و حبوبات همراه سبزیجات و میوه ها

۱۰ کیلو زیاده جیگرم 

معمولا تا آخر بارداری ۱۵ کیلواینا طبیعیه البته بهتره bmi بگیری. شاید وزنی که زیاد کردی حتی کمم باشه‌.

منم ۵۵ بودم الان ۶۸ هستم. خدا کنه از ۷۰ دیگه بیشتر نشم

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
2706