2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اتاق عمل

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
نمی‌دونم فقط تیز هوشانی بود انتظار داشتم پزشکی بیاره 

انتظار هیچی از هیچ کس نداشته باشید

۱۷ هزار الان معادل سه رقمی های دهه ۸۰ عه

درصدای کنکورارو ندیدید حتما

برای همین رتبه حدودا همرو ۵۰ درصد زده

گذشت دوران خوشی ها

گذذذشت

2738

با عرض  پوزش ولی ۱۷ هزار افتضاحههه

ما تو اطرافیان تجربی مدارس عادی تازه کسایی ک خیلیییی کم خوندن زیر ۱۰ هزار شدن همه تازه میگفتن بقیه معمولیه 

۱۷ هزار ازاد و پردیس شاید مامایی و اتاق عمل و .. بشه خوند

انتظار هیچی از هیچ کس نداشته باشید ۱۷ هزار الان معادل سه رقمی های دهه ۸۰ عه درصدای کنکورارو ندیدید ...

چرا انقدر آیه یاس میخونین الکی؟؟ یکی از کاربرا کارنامه شو گذاشته ۱۶ هزاره بیشترین درصدش ۱۲ه با چندتا درصد منفی.. معادل سازی الکی نکن خواهر ۵۰ درصد کجا بوده!  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
چرا انقدر آیه یاس میخونین الکی؟؟ یکی از کاربرا کارنامه شو گذاشته ۱۶ هزاره بیشترین درصدش ۱۲ه با چندتا ...

همین الان خودم تاپیکش بودم😂

عزیزم ۱۶ هزاره سهمیس

رتبه کشوریشو نگاه کن نوشته ۵۰۰ هزار و خورده ای

واقعا چطور کارنامه به این واضحی رو نفهمیدید😁

2706