2733
2739
عنوان

کوله پشتی سه میلیونی!

242 بازدید | 20 پست

چند سال پیش بود که شوهرم میخواست پیاده بره کربلا و رفت یه کوله پشتی خوب گرفت که فکر کنم سیصد تومن شد. تازه اون موقع هم خیلی بی پول بودیم. شوهرم هم گفت این کوله رو به کسی ندی 

بعد که از سفر برگشت. پدر شوهرم اومد گفت تو که لازم نداری همش سرکاری

بدش به من. من هرهفته میرم کوه. تو که نمیخوای و اینا 

شوهرمم بهانه اورد که دست کسیه و نیستش.

ولی باباش همیشه رو مخ بود اونو بده من

شوهرمم نگفت نمیدم همش بهانه اورد

اخر بهش داد

و الان چند ساله که دستشه

ما فقط یه بار ازش استفاده کردیم

همین یه ماه پیش میخواستیم بریم بیرون به شوهرم گفتم ازش بگیر 

ولی وقتی برگشتیم باز اومد گرفت ازمون

انگار که ماله خودش شده. الان قیمتشو از دیجی کالا در اوردم سه تومن بود. خیلی سوختم 

حق داری خواهر😁

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به شوهرم میگم بگیر ازش. هروقت لازم داشت بیاد ببره باز برگردونه. یعنی چی اخه همیشه دستشه

خوبه برای خودمون گرفتیمش

خانواده شوهرم فقط میخوان ازما چیزی بکنن

تا ببینن چیز جدیدی داریم همش میخوان بگیرن

ولی این یکی رو نمیتونم تحمل کنم. اه

2731
واویلا خدای من چه گرون شده به یک بهانه بگیر ازش ولی اگر احتیاجی نداره بزار باشه حالا دستش بمونه گوش ...

اخه حرصم میگیره. جمعه میخواستیم همگی باهم بریم کوه. کوله رو خودم لازم داشتم. ولی باباش برداشته بود

انگار نه انگار که برای خودمه. 

چیکار کنم که پس بگیرم میگم ازش بگیرم بزارم تو دیوار بفروشمش اینجوری کمتر حرص میخورم

به یه بهونه ای بگیر و سریع ابش کن 😁

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
به یه بهونه ای بگیر و سریع ابش کن 😁

شوهرمم نمیزاره اخه. همش هم با خانواده شوهرم دعوا داریم. زورم میاد وسیله ام دستشونه

شوهرمم خودش دوست نداره که به باباش بده. ولی هی میگه ولش کن ماکه لازم نداریم. نمیره بگیره ازش. 

روش نمیشه 

2738
منم سوختم بگیر ازش یه جوری آبش کن حیفه

شوهرم راضی نمیشه. چند بار بهش گفتم ولی هی میگه ولش کن. گناه داره. ما که لازم نداریم

وضع مالی باباش هم خیلی بهتر از ما اند. ولی چشمشون دنبال وسایل ماست همش

شوهرم راضی بشه خودم میرم میگیرم ازش. ولی به شوهرم چی بگم. هی میگه زشته زشته

شوهرم راضی نمیشه. چند بار بهش گفتم ولی هی میگه ولش کن. گناه داره. ما که لازم نداریم وضع مالی باباش ...

یه چیزی که واقعا احتیاج داری رو مثال بزن و اگه گفت ندارم قیمت کوله پشتی رو بیار وسط چرا بعضی اقایون انقد سادن

بابای منم اینجوریه کفریم میکنه😤😤😤😤

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

تو شوخی و خنده به پدرشوهر یا مادرشوهرت و...بگو برای تولدم (یا تولد شوهرم) ازون کوله پشتی بگیرید، 3تومن شده هااا!🤐

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
یه چیزی که واقعا احتیاج داری رو مثال بزن و اگه گفت ندارم قیمت کوله پشتی رو بیار وسط چرا بعضی اقایون ...

خودش اومد بهم گفت قیمت کوله شده یه تومن

منم گفتم چرا پس نمیگیری از بابات.

برو بفروشش اگه لازم نداری. چرا تو بخری بقیه استفاده کنن

حداقل خودمون هم یگم استفاده کنیم. نه اینکه ما هروقت لازممون شد بریم بگیریم 

میگه زشته گناه داره. بزار دستش باشه

این یه ماه پیش که گرفتم رفتم سفر گفتم بهش پس ندم . ولی کله سحر باباش اومده دم خونمون که کوله رو بده میخوام برم کوه

الان زدم تو دیجی کالا قیمتش سه تومن بود. فردا به شوهرم باید بگم. روز به روز قیمتش داره میره بالا. یه بار هم خودمون استفاده نکردیم.

اه چقدر حرص خوردم نصفه شبی

تو شوخی و خنده به پدرشوهر یا مادرشوهرت و...بگو برای تولدم (یا تولد شوهرم) ازون کوله پشتی بگیرید، 3تو ...

باهاشون مشکل دارم. همش دعوا داریم

اگر هم اینو بگم خوشحال میشن و دیگه بهم نمیدن. باید شوهرمو شستشو بدم

2706