2733
2739

و ازتون بخوان سرویس بهداشتی محل کارو بشورین و شیشه ها رو پاک کنین و تمیز کاری کنین مثلا طی بکشین و ظرف بشورین قبول میکنین؟

در حالی که من کارم اصلا خدماتی نیست و ادیت انجام میدم اما میگن این یه قانونه و همه پرسنل باید اینکارو انجام بدن و نوبتی باید تن به اینکار بدین

شما جای من بودین چیکار میکردین؟

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اصلااا حاضر نمیشدم 

تصورشم عصبیم میکنه خاک بر سر مملکتمون که ادم باید درس بخونه بعد از بیکاری تن به هرکاری بده و هزارتا توهین و تحقیر بشنوه

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2738

بله ...

من یه دوره ای دانشجو بودم 

برا خرج تحصیلم یه آموزشگاه دخترونه رفتم برا تدریس 

دیدم خرجم درنمیاد 

به عنوان منشی هم بودم ...وقتی کلاس نداشتم 

صبح ها زودتر میرفتم یه رب بیست دقیقه یه نظافتی هم میکردم ...

عزیزم کار که عار نی 

فداتشم دوره زمونه بد شده ...کار کجا بود ...خیلی سخت گیر میاد کار مورد علاقه ...

پس سخت نگیر ...

با انرژی مثبت کار کن ...

تا حالا یه کار بهتر گیر بیاری ...🌷😍

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
چرا یه پرسنل جهت همین کار استخدام نمیکنن؟؟

نمیخوان هزینه کنن بابت اینکار چون همکارام تن به اینکار دادن بدون اعتراض

اگر نیاز به اون کار داشته باشم بله.و کلا کار عار نیست 

درسته ولی کار من نظافت نیست کار من چیز دیگه ایه و من بابت کارم پول زیادی درنمیارم مجبورم ادامه بدم اما این خواسته دیگه زیادیه

2706