2737
2734
عنوان

دلم گرفته نگران شوهرمم

599 بازدید | 22 پست

برای شام برادرشوهرم رو دعوت کرده بودیم شوهرم یهو سر سفره گفت حالم بده سرم گیج میره همش میگف حرفاتون رو متوجه نمیشم نمیفهمم چی میگین زنگ زدیم اورژانس فشارش اون موقع بد نبود بردنش بیمارستان برادرشوهرم میگهاینجا ضربان و فشارش بالا رف ولی دکتر معاینه کرد ونوار قلب گرف میگه سالمه ولی بستریش کردن.دخترم همش گریه میکرد الان خابید خیلی نگرانم.میترسم ازدستش بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چیزی نیست عزیزم بد به دلت راه نده فشارش لابد نامیزان بوده خوب میشه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2738

خدا نکنه عزیزم شاید فشار کاری و گرما حالشو بد کرده ایشالا که چیزی نیست...منم نگران مادرمم دیابت داره الانم میگفت کلیه ام دردمیکنه تا فردا که ببرمش سونو و ازمایش هزار تا فکراز سرم میگذره خدا بزرگه ناامیدمون نمیکنه 😍😍😘

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2706