2737
2734

منعی نیست ولی ۳ماه اول ریسکه رابطه داشتن

این ۳ماه رعایت کن بعد دکترت با توجه به سونو میگه خودش منع داری یا نه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من کلا گذاشتیم کنار 

نه همسرم دلشو داشت نه خودم

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

بخاطر این میگم ریسکه که اگر جفت پایین باشه، با رابطه به ل‌که بینی و خونریزی مم‌کنه بیفتی که خطره

و زیاد پیش میاد اوایل بارداری جفت پایین باشه

من از ماما پرسیدم گفت حتی اگه میخای داشته باشی هم سطحی و پوزیشن پهلو ب پهلو 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2740
بخاطر این میگم ریسکه که اگر جفت پایین باشه، با رابطه به ل‌که بینی و خونریزی مم‌کنه بیفتی که خطره و ...

درسته

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
نه عزيزم مگه اينكه مشكلي داشته باشي  ولي در حالت نرمال اشكالي نداره  فقط نبايد خيلي خشن ...

خب تا قبل ان تی موقعیت جفت مشخص نمیشه که اونم میشه همون ۳ماهگی

هنوز تو شوکم باورم نشده

مبارک باشه عزیزم

انشالله به راحتی بگذره برات

2706