2737
2734

آره.منم.نمیدونم این دیگه چه رسمش هست اینجا.تایپیک های جالبو برمیدارن.منم داشتم با خاطراتشون کیف میکردم و حسرت های خودمو فراموش. نزاشتن

دلم یه همدم ه توووپ میخواد.سیراب بشم از محبت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب بیاین اینجا خاطراتتونو بنویسین اگه دوست داشتین 

منکه همش خاطراتم از اول ه عقد فیلم هندی ه تا آخرش،داشتم خاطرات بقیه رو میخوندم و ......

2738

با یه بغل و شیطونیه نامزدم حامله شدم نمیدونم چطوری حامله شدم واقعا.۱۷ سالم بود،هم حامله بودم هم دختر همزمان،شوهرم گفت ما باید عروسی بگیریم و آبروی من میره باید بری سقط،منم تو نادونی و سن کمم حرفی نداشتم اونموقع،پرده بکارتم با کورتاژ پاره شد 

بعدش چی شد؟😢😢

بعدش برام عروسی نگرفتن،و من رفتم خونه ی شوهر.ماه عسل قرار شد بریم مشهد،هزارتا دادو بیداد راه انداخت که من به پدرومادرم دین دارم و اونا هم باید بیان.منم چاره ای نداشتم.و دروغ گفت اونجا دوتا اتاق گرفتم ولی رسیدیم دیدم یک اتاق مشترک داریم با پدرومادرش،اینم ماه عسل من.من یکم نازو قهر کردم اونجا ولی اون آخرش گفت به پدر و مادر من بی احترامی کردی.واقعا تو اون سن ه کمم قصدم بی احترامی نبود اگه فهم داشت میفهمید.

2706