2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه خب شما نخون داریم میترکیم دوروز تحمل کنین ما اینقد تاپیک بچه خوندیم چیزی گفتیم؟

یه سایت عمومیه

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
2731

بقران اينا عين بچه ها لج كردن وگرنه خيلي بايد نادون باشن كه اينجا از كنكور بگن والا سايت كنكور قلم چيه سنجشه گزينه دوه

من كه حلالشون نمي كنم باور كن حالت تهوع گرفتم😔

2740

کاش زمان ما هم نی نی سایت بود 

بزار استفاده کنن 

معلوم شد رنج سنی سایت چه قد کم 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
عه خب شما نخون داریم میترکیم دوروز تحمل کنین ما اینقد تاپیک بچه خوندیم چیزی گفتیم؟ یه سایت عمومیه

نی نیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی سایت

خدایا بخاطر همه چی شکر

ادم دلش از این میسوزه فقط طرف نه تخصصی داره نه از در دانشگاه رد شده الکی میاد بچه هارو راهنمایی اشتباه میکنه😶

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

اکثر تاپیکا کنکوره😑اینجا سایت سنجشه ماها اشتباه اومدیم جالبه چن روزم هس هی میپرسن رتبه ها اومد 🙄الانم که انتخاب رشتس😑

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم

خو ی تاپیک بزنن برن همونجا تبادل اطلاعات

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
اکثر تاپیکا کنکوره😑اینجا سایت سنجشه ماها اشتباه اومدیم جالبه چن روزم هس هی میپرسن رتبه ها اومد 🙄ال ...

من واقعا نمیفهمم دختر کنکوری رو که میاد تو این سایت واااااقعا نمیفهمم

عه خب شما نخون داریم میترکیم دوروز تحمل کنین ما اینقد تاپیک بچه خوندیم چیزی گفتیم؟ یه سایت عمومیه

من خودم کنکوری ام

کنکوری که ندونه اینجور وقتا تجمع بقیه واسه صحبت و سوال کجاست و بیاد سوالاشو از خانومای باردار بپرسه امید زیادی نباید به قبولی داشته باشه😅

صُلح طلب😎✌🏻ولی جَنگ بَلد😈👊🏻
2706