2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آرزو جون ، اگه منطورت سیسمونیه ، اکثراً مامانا از ماه 6 یا 7 خرید می کنن ، بعضیام تو ماه 4 یا 5 که جنسیت رو میفهمن خرید می کنن ، نا گفته نماند که من قبل از بارداری خرید می کردم !!!!!!!
من از دوماهگی شروع کردم واسه خرید. نذار برای آخراش چون یهو کمردرد اینا میگیری.من خودم تا اول ماه نه رانندگی میکردم اما چنان کمر دردی گرفتم که خوابیدم خونه دیگه.
اگه برات جنسیت مهم نیست خرید کن اگه مهمه صبرکن تا معلوم شه
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...

آرزو جون یعنی چی مشکوک به بارداری هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

آرزو جون یعنی چی مشکوک به بارداری هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
2706