2737
2739

دوستان

من شوهرم ۵ ماه پیش واریکوسلشو عمل کرد

دروز ازمایش اسپرم داد تحرکش ۳۲ درصد و مورفولوژی۵ درصد

دکتر گفت باید آی یو آی شم

میخاستم ببینم کسی از آی یو آی نتیجه گرفته؟بار چندم؟

پیش کدوم دکتر؟

من پیش دکتر عارفی و نائب هاشمی میرم

وای منم میخوام ای یو ای کنم همسرم واریکوسل داره. شما تهرانی؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
وای منم میخوام ای یو ای کنم همسرم واریکوسل داره. شما تهرانی؟

بله

بعد از عمل خیلی کم تغییر کرد

با اینکه دکترش خیلی خوب بود

والا قبل از هم گفته بودن باید آی یو آی یا آی وی اف شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله بعد از عمل خیلی کم تغییر کرد با اینکه دکترش خیلی خوب بود والا قبل از هم گفته بودن باید آی یو ...

کدوم بیمارستان میخوای ای یو ای شین. بنظرم ای وی اف هزینه اش خیییلیه اول ای یو ای کنین ایشالله نتیجه میگیرین

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2731
کدوم بیمارستان میخوای ای یو ای شین. بنظرم ای وی اف هزینه اش خیییلیه اول ای یو ای کنین ایشالله نتیجه ...

اخه من شنیدم بیشتریا با آی یو ای نمیشن

هزینش مهم نیست

فقط میخام تموم شه

خیلی خسته شدم😭😭😘

اخه من شنیدم بیشتریا با آی یو ای نمیشن هزینش مهم نیست فقط میخام تموم شه خیلی خسته شدم😭😭😘

موفق باشی عزیزم. برات دعا میکنم

2740