2733
2739

وای بچه ها دیروز نه پریروزیکمی بحثمون شد . بعد گفت تا دعوا بیشتر نشه پاشو گمشو خونه بابات منم رفتم . حالا صبح مامانم گفت برو عیب نداره حرفیم زد چیزی نگو . گفتم خب اومدم الانم زنگ زده میگ اگه خونه یی بخدا میکشمت . فقط دیروز زنگ زدم بابام گفتم بابا جون خونه یی بیام . الان میگ برو خونه همون بابا جون کلی داد زد کلی جوری ک هنوز تو گوشمه صداش . الا کجا برم ن خونه مامانم میتونم برم چون میگ اگ کسی بفهمه شما دعوا کردید من بی ابرو میشم هم اینجا نمیتونم بمون . تو یکی از اتاقای مادرشوهرمم . ۱۷سالمه . الانم به مامانش زنگ زده میگ اونو از خونه بنداز بیرون تا نیومدم . حالا چیکار کنم جان مادرتون کمکم کنید 

9/9/1399 فهمیدم که بچه ام پسره و صحیح و سالمه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍الان یه ماهه حامله ام با شوهرم دوتایی ذوق میکنیم شدید دلم میخواد بچم پسر باشه و سالم و راحت زایمان کنم 😄😄😄برام دعا کنید 

توروخدا بگید کجا برم اخه .

یا اومد چی بگم اروم بشه .

ادم روانی نیست بخدا خوبه . ولی عصبی میشه خول میشه 

9/9/1399 فهمیدم که بچه ام پسره و صحیح و سالمه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍الان یه ماهه حامله ام با شوهرم دوتایی ذوق میکنیم شدید دلم میخواد بچم پسر باشه و سالم و راحت زایمان کنم 😄😄😄برام دعا کنید 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اونايي كه طرفدار كووودك همسري هستين بياين تحويل بگيرين!

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

عجب آدم شخمی کله ایه ینی چی برو بیرون تو هم رفتی؟؟ سر ی چی کوچیک؟

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
عزيدم تو هم كارت اشتباههه كه با كوچكترين بحثى ميرى خونه ى بابات قهر

اون گفت نری میزنمت و دعوا میشه 

2740

بمون بذار پرتت کنه از خونه بیرون

اینطوری نمیتونه گواهی عدم تمکین بگیره

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔
واسه چی موندی ...واسه چی برگشتی ؟؟؟؟

مامانم گف برگرد 

چقدر عقده یی😐😐

پاشو برو خونه مامانت مگه هرکی بره خونه مامانش تو رو پیشونیش میزنن قهر اومده ک مردم بفهمن

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
2706