2733
2739
عنوان

#میخوام یکم مثل اون بشم...

95 بازدید | 3 پست

#شهید_مصطفی_چمران

✍یه لات بود تو مشهد. داشت می‌رفت دعوا ،شهید چمران دیدش، دستش‌رو گرفت و گفت اگه مردی بیا بریم #جبهه.👀

🍁به #غیرتش برخورد و به همراه شهید چمران رفت جبهه. تو جبهه واسه خرید سیگار با دژبان درگیر میشه و با دستبند میارنش تو اتاق شهید چمران.

🍁رضا شروع میڪنه به #فحش دادن به شهید چمران،😐 وقتی دید ڪه ایشون به فحش هاش توجه نمی‌کنه. یه دفعه داد زد ڪچل با توأم!😳

🍁شهید چمران با مهربانی سرش رو بالا اورد و گفت😊: چیه؟ چی شده عزیزم؟ چیه آقا رضا، چه #سیگاری میکشی؟!! برید براش بخرید و بیارید.

🍁رضا ڪه تحت تأثیر رفتار شهید چمران قرار گرفته، میگه: میشه یه دوتا فحش بهم بدی؟! ڪشیده ای، چیزی!😞

شهید چمران: چرا؟ 

رضا: من یه عمر به هرڪی #بدی ڪردم، بهم بدی ڪرده. تاحالا نشده بود به ڪسی فحش بدم و اینطور برخورد کنه!☹️

🍁شهید چمران: اشتباه فڪر می‌ڪنی! یڪی اون بالاست، هرچی بهش بدی می‌ڪنم، نه تنها بدی نمی‌ڪنه، بلڪه با خوبی بهم جواب میده. هی #آبـرو بهم میده. گفتم بذار یه بار یڪی بهم فحش بده بگم بله عزیزم. #یکم_مثل_اون_بشم.😉😊

🍁رضا جاخورد و رفت تو سنگر نشست و زار زار #گریه می‌کرد.

اذان شد، رضا #اولین_نماز عمرش بود. سر نماز موقع قنوت صدای گریش بلند بود،😳 وسط نماز، صدای سوت #خمپاره اومد. صدای افتادن یکی روی زمین شنیده شد رضا اولین و آخرین نماز عمرش رو خوند و پرکشید...!🕊😔

🙏شادی ارواح شهدای بزرگوار صلوات

#تنهامسیری_ام 

#کانال_بهشت_خانواده 💞

https://eitaa.com/Namazekhoobe

#مهدی جان.....باید به پای اسم قشنگت بلند شد.....شوخی که نیست،صحبت سلطان عالم است.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728