2733
2734
عنوان

خانمای محجبه

845 بازدید | 51 پست

سلام بچه ها من دوست دارم محجبه باشم چادر سرم میکنم ولی موهام بیرونه شلوار قد ۹۰ پامه اصن... 

یه دلم دوس داره محجبه باشم اخه کنار محجبه ها یه احساس خوبی دارم ولی یه دلم میگه پس تیپای لش و قشنگتو میخوای چیکار کنی من تو ارزوهام و هدفام یه دختر بی حجاب و با کلاس و میدیدم ک موفقه ولی... نمیدونم دو دلم کمکم کنید به نظرم اگه چادر سرم کنم به چشم یه دختر ورزشکار دیده نمیشم دیگه تکواندو نمیتونم کار کنم 😐😶😑 مسخره نکنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😁هلاک اون شلوار قد نود با چادرتم

من با چادر کنار نمیام

فقط گاهی محرم ی چادر تور دارم میپوشم 😞

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2728
2738

والا من اصلا مذهبی نیستم منتهی اینایی که گفتی چه ربطی داشت بهم ؟!!!!!!

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

عزیزم چادر با موی بیرون و شلوار قد 90 خیلی جلوه خوبی نداره حقیقتش!یا اینوری باش یا اونوری!به ورزشت هم ربطی هم نداره مگه شما واسه مردم کوچه و خیابون تکواندو کار میکنی   

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

چرا اینجوری فکر میکنی عزیزم؟

برای چادر سر کردن باید بری دنبالش کتاب بخونیتحقیق کنی ،فلسفه حجاب رو درک کنی وبه حایی برسی که با جون و دل چادر سر کنی نه با شک و دودلی.

@بانوی_بی_نشان    

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
2706