2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم میاد خونمون😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1587 بازدید | 58 پست
من داداش ندارم پس خواهر شوهر نمیشم در نتیجه عمه هم نیسدم😀😀😀😀

اتفاقا بعضیا میگن تورو ح عمه . ولی چرا برادر زاده هایه من اونقدر عمه ای هستن . کلا هر بچه ای رو میبینم عمشو خیلی بیشتر تر تر دوس داره😂😂😂😂

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
چرا بچه نداره مگه چند سالش

بچش ١٤ سالشه مثل خواهريم باهم البته من با زن داداشمم همينطورم خواهرشوهرم ٤٤ سالشه 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچش ١٤ سالشه مثل خواهريم باهم البته من با زن داداشمم همينطورم خواهرشوهرم ٤٤ سالشه 

پس خودت خوبی ایشالله همیشه خوش باشی

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
چجوری یکی یکی بگم ...خوب باش فقط همین

چشم سعی میکنم 😁😁

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
2738

خدارو شکر خواهرشوهرندارم.ولی یه مادرشوهرجوون دارم که ازصدتاخواهرشوهربده.هروقت میادخونمون مستقیم میره آشپز خونه😑کلایه دیقه راحت نمیشینه.یاگلدون ووسایلموجابجامیکنه اه😯