2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم میاد خونمون😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1587 بازدید | 58 پست
منم شب خونه زن داداشم میخوام برم یعنی اونم الان غصه اش گرفته؟

لابد دیگه همه زنداداشا فقط داداش و میخوان و پولشو و دیگر هیچ

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی یه خواهر نمیتونه بیاد خونه داداشش  امان از زن داداشا...

نه بیاد ولی مث آدم 

خواهر شوهر من وقتی میاد با چشش سوراخ سمبه های خونمو از جا درمیاره حالا این به کنار 

کلا از ریختش متنفرم

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل
لابد دیگه همه زنداداشا فقط داداش و میخوان و پولشو و دیگر هیچ

فکر نکنم خودش گفته بیا دعوت کرده بعضی عروس ها خوش ذات هستن عروس ما هم خدا رو شکر خوبه خدا کنه تا اخر خوب باشه

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
تو نی نی سایت از قوم شوهر خوشت نیاد خیلی کلاس داره    

من ک هیچ حرصی نمیحورم نهایت هر کاری کنن باهاشون تلافی میکنم . ولی خب بدی ندیدم

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
2740
بستگی داره عوض نی نی سایت باشه یا ن😓

ایشالله که نباشه ادم اینجا جو گیر میشه

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
2706