2737
2734

بچه ها دیشب قهر بودیم، صبح بجای اینکه همش تو اتاق بمونم رفتم تو اشپزخونه یکم جمع و جور کردم، شوهرم هم سرکار نرفته بود، گفت صبحونتو بخور بیا حرف بزنیم،رفتم نشستم حرفاشو بزنه، گفت کاری به علت و معلول و دلیل ندارم، ولی فکرامو کردم میخوام طلاق بگیریم، دعوامون سر این بود که چند تاجیز و رفته بود به مادر و داداشش گفته بود ولی میگفت نگفتم که بعد فهمیدم گفته،منم گفتم میخوام بکم تو اتاقمون تنها باشم، رفتم تشستم و گریه کردم و‌بعدش گفتم اوکی، وسایلامو جمع کردم که باهم بریم شهرستان، یکم هم احساساتی بازی دراوردم که بیا بغل اخر و بوس اخر و نگاه اخر و کوفت اخرمون و کنیم، ولی بعدش منم زدم به سیم اخر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعدش گفتم چرا من دارم گریه میکنم سه سال عشقمو به پات ریختم الان سر یه چیز چرت نمیخوای ادامه بدیم، اسمون به زمین نرسیده من هم همون دختر مغرور سه سال پیشم، پاشدم ارایش کردم و لباس پوشیدم کفتم حاضرم بریم ، خونه مادر پدرامون تو یه شهر دیگه است ، ساعت ۱ بود کفت ۲ بریم

فقط کوفت آخرتون🙄🎈

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2740

دراز کشیده بود ولی نمیتونست بخوابه، منم دیگه ناز نمیکشم، ز زدم از بیرون غذا اوردنصداش زدم کفت نمیخورم خودم خوردم، ۲ که شد کفتم ۲ شد بریم دیکه، گفت سرم درد میکنه میخوام بخوابم

دراز کشیده بود ولی نمیتونست بخوابه، منم دیگه ناز نمیکشم، ز زدم از بیرون غذا اوردنصداش زدم کفت نمیخور ...

خدایی هرررروقت ب مردا بی محلی کنی ب غلط کردن میوفتن این بهم ثابت شده

اگه خوب تا کردی ، نشد !! مچاله کن ......