2737
2739

دیشب فک کردم نتایج اومده ..خواهرزاده م خیلی برا کنکورش زحمت کشیده ‌.خانواده شم تمام و کمال هواش داشتن .بهترین مدارس درس خونده . خیلی هم باهوشه ینی خیلیییییی.ولی این اواخر  تزدیک کنکور نمیدونیم چرا کمی قید درس رو زد 😪😕 دیشب فک کردم نتایج اومده زنگ زدم خواهرزاده م،  گفتم نتایج اومده😨😨. با بیخیالی تمام گف باشه 🙃.گفتم خبرم کنننننن . باز با یه مدل خیلی یخ ینی حالا که چییییی 🙄گف باشه خاله جون  🤔 بعد یکربع دیدم خبری نشد .بهش پیام دادم .اینم جوابش 😒😒😒😒 در کمال خونسری گف دارم شام میخورم .اووووووف .آخه پس چرا برا من اینقد اهمیت داره . سال پیش اون یکی خواهرزاده م سکته م داد ولی در نهایت شکرخدا دندانپزشکی قبول شد اینم ازین . عکس خواهرزاده مم براتون میزارم رفتاراش کلا رومخه .بیخیال و تو یه عالم دیگه 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

😁😁😁بپابجاخواهرزادت سکته نزنی خدایی نکرده 

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من داداشم دو سال پیش کنکور داشت میخواستم دق کنم از بس حرص و جوش خوردم ولی خودش انگار نه انگار..خدا رو شکر رشته خوبی هم قبول شد

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
😁😁😁بپابجاخواهرزادت سکته نزنی خدایی نکرده 

باور کن بعید نیس

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
من داداشم دو سال پیش کنکور داشت میخواستم دق کنم از بس حرص و جوش خوردم ولی خودش انگار نه انگار..خدا ر ...

موفق باشه 😍

ای جان عزیزم درکت میکنم منم برادرم کنکور داده ولی اصلا بهش نگفتم نتایج کی میاد و خودم حواسم هست مثل شما استرسش رو هم دارم 

اما خب تو سن بلوغ هستند رفتار هاشون عوض شده و دوست ندارند کسی پیگیرشون باشه خودشون هم استرس دارن و با پرسیدن ما تشدید میشه بنظرم

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
2738
وااااا آخه اعصاب آدم خورد میشه من که دوس ندارم دیگران پیگیرم باشن

وای مگه میشه پیگیر نشد 😪

انشالله که قبول شده باشه به طور عالی

ممنونم .انشالله 

ای جان عزیزم درکت میکنم منم برادرم کنکور داده ولی اصلا بهش نگفتم نتایج کی میاد و خودم حواسم هست مثل ...

وای خوااهرزاده من عین خیالش نیس . اصلا استرس نداره .اصلاااااا.انشالله برا دوتاشونم بهترین اتفاقات بیوفته

میدونستی کار شمارو حمایت ک نمیدونه هیچ فشار و استرس و دخالت تلقی میکنه؟؟؟

مثل این میمونه شما اضافه وزن داشته باشی یکی هی راه بره بهت بگه اخرش یجا ناراحت میشی اتقدر تحت فشار نزارش گناه داره 

💫من تصویری هستم از آنچه به گمانت میبینی...💫
2706