2737
2734
عنوان

چرا میگن النگو بی کلاسیه؟ چرا دکترا یا استاد دانشگاها النگو ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 7991 بازدید | 195 پست
خوشبحالت چ مادرشوهری 

عزیزمم مادر شوهرم ک خودش برام نخرید!!!! شوهرم خرید!!! مادر شوهرم خودش سر عقد ی نیم ست شریکی با برادر شوهرم گرفته بود ک اصلااا هم شیک نیست به سلیقه جاریمه _ بعد واسه پاگشا هم ۲۰۰ پول داد عیدی هم ۲۰۰ پول داد_ بعد عروسی خونمون اومد هیچی نداد!!! مامان منم گناه داره خدا شاهده ۷۰۰ هزار تومن فقط پول تابلو داد ک اومد خونم بعد عروسیم !!! مادر شوهر من فقط بلده دستور بده! ما دم عروسی دستمون خالی بود گفتم سرویس طلا نمیخوام یه نقره یا استیل ک خیلی شبیه طلا باشه برمیدارم ولی نمیدونی چطوری مخالفت میکرد که نه حتما باید برات سرویس طلا بخره ( شوهرم بیچارم همه چیرو خودش برای من خرید خودش برای خودش عروسی گرفت با این سن کمش)

💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من که خودم یه تک پوش دارم و دو تا دستبند که بسته به شرایط استفاده میکنم علاقه ای به النگو ندارم ...

خب واقعا دمده شده برای نسل ما دیگه النگو مد نبود، تک پوش قشنگه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2731
الان خیلیا طلا النگو ب خودشون اویزون نمیکنن واقعا چجوری بعضیا این همه دستشون هس 

منم داشتم ولی نمینداختم خریده بودم که پول جمع کنم وقتی مجرد بودم با پول یارانه هام چقدم به دردم خورد بیشترهم برای سرمایه میخرن اما ادم عاقل سرمایشو همه جادباخودش نمیبره الانم سه تا دارم ولی حتی یکبارم ننداختم خودم با پس اندازم گرفتم

برسه روزی که منم تیکر بزنم
ما یه آشنای خیلی باکلاس و پولدار داریم خودشم کارمند شوهرشم وکیله 50تا النگو ریز انداخته یه دست،چندتا ...

استثنای ندید بدید همیشه وجود داره😆😆😆😆😆😆

نزد خداوند سر سوزنی خوبی و بدی گم نخواهد شد

این تک پوش منه که عاشقشم😍

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
2740
این تک پوش منه که عاشقشم😍

دستت چجوری اونقد سفیده ماشاءالله؟؟؟

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
دستت چجوری اونقد سفیده ماشاءالله؟؟؟

واقعا؟

چرا پس خودم فک میکنم سیاهه😱

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...

این چیزا سلیقه ایه همسر من خوشش میاد طلا استفاده کنم  اینم سلیقه خودشه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
ما یه آشنای خیلی باکلاس و پولدار داریم خودشم کارمند شوهرشم وکیله 50تا النگو ریز انداخته یه دست،چندتا ...

حالا منم یه زندایی دارم کلی انگو از این سیمی ها ریز خوشگل داره واقعا هم فقط عروسی به عروسی یا تو مراسمای رسیمی دیدم که  انداخته گششاد گرفته بتونه دربیاره اوناهم خیلی پولدارن

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2706