2737
2739
عنوان

چرا میگن النگو بی کلاسیه؟ چرا دکترا یا استاد دانشگاها النگو ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 7993 بازدید | 195 پست
والا الان چون وسعشون نمیرسه بخرن میگن بی کلاسیه🤣🤣🤣 دستبندم چون همه جور بدلش هست همه دوست دارن. و ...

هم ربطی به بی پولی نداره . سلیقه س‌. خیلیارو میشناسم میلیاردرن ولی یه دستبند ظریف دستشونه

فامیلای ما همه طلا میندازن اونم زیاد. ولی من دیگه بدم‌میاد اخه جو جامعه هم عوض شده دقت کنی اکثر پولد ...

خب میگم اونا لابد دوس ندارن 

ما که دوس نداریم چرا باید قایم کنیم 

مگه آثار جرمی قتلی چیزیه 😁

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این یه واقعیته  هر چند طرز فکر ادما متفاوته. ولی من الان هم النگو دارم نمیندازم حتی یبارم ...

آره مثل شمام هست. ولی درست نیست سلیقه بقیه رو زیر سوال ببریم. منم النگو ندارم. یه تک پدش دارم ولی درست نیست کسی که داره رو بگیم بی کلاس

2731
سلیقه ها متفاوته عزیزم من خودم النگو دوست دارم سه تا هم دستمه ولی از دستبند خوشم نمیاد اصلا دستبندام ...

دستبندم بدیش اینه گم میشه  زود میگه اینکه محکم بلشه و سنگین دستبند سرویس اولمو من بار دوم انداختم گم کردم متاسفانه. سرویس عروسیمو هروقت دستبندشو میندازم همش چکش میکنم 

برسه روزی که منم تیکر بزنم
آره مثل شمام هست. ولی درست نیست سلیقه بقیه رو زیر سوال ببریم. منم النگو ندارم. یه تک پدش دارم ولی در ...

دوستمون نظر خواست بقیه هم نظر دادن طبیعیم هست نظرا متفاوته من نمیگم بده یا بیکلاسه ولی میگم یه چیزیو که. هم عروسی بندازی هم دانشگاه هم سرکار هم خرید هم پارک ازنظر خودتون بیکلاسی نیست تو جایگاه خودش شاید متاسب باشه ولی همه جا مناسب نمیبینم هرچند نمیشه گفت همه ام رو کلاس هستند و مهمه براشون هرکس یجوریه دیگه

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2740

اینو باید قبول کنیم تا چند سال آینده تعداد اونایی که طلا استفاده میکنن کمتر میشه طلا گرون شده خیلی از عروسا هم دیگه طلا نمیخرن خیلیا که داشتن وقتی گرون شد فروختن و باهاش ملک خریدن یا سرمایه کردن  تعدادی هم هستن دوس ندارن اما دلیل اصلی گرون شدن طلاست یه سرویس معمولی حداقل سی میلیون پولشه هرکسی نمیتونه تهیه کنه یا ترجیح میدن بجاش ماشین بهتری داشته باشن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

اتفاقا من بر عکس تمام خانمهای اینجا النگو دوس دارم و حتما قسزام رو سبک کنم میخرم 😊😊😊

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍

[QUOTE=99998578]چون‌شما هر چی هم بندازین میگن از مغازه شوهرش 

یه آشنای طلا فروش داریم زنش بنده خدا خودشو میکشه برا طلا شوهرش براش نمیاره از مغازش

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
خب واقعا دمده شده برای نسل ما دیگه النگو مد نبود، تک پوش قشنگه 

از دید خیلیا تک پوش قشنگ نیست و دوس دارن چند برابرشو بدن و النگو بخرن 

پس خیلیا هستن که سلیقه من و شما رو نمیپسندن

در ضمن این همه النگو با مدلای خیلی قشنگ تولید میشه  و مطمئنا فقط برای پیرزنا نیست

این حرفا چیه آدم هرچیزی دوس داره باید داشته باشه من ب شخصه نظر کسی برام مهم نیست  دکترا برای ج ...

هزاران لاااااااااایک

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
2706