2733
2739
عنوان

حالم خیلی بده میشه بیاین؟؟؟

188 بازدید | 42 پست

سلام خانوما تل گرام همسرم رو گوشیم فعاله.به بهانه بورس و این چیزا تل گرام نصب کرده و خدایی تو این چندسال ازدواج مون چیزی ازش ندیدم.امروز تو گوشیم بودم دیدم یه ناشناس بهش پیام داده و شمارشم داره شوهرم اون طرف رو نمیشناخت ولی اون شوهرمو میشناخت.تو وسطای چت به شوهرم گفته بود هنوزم مجردی؟شوهرم گفته بود اره.طرف گفته بود پس قصد ازدواج نداری گفته چرا دارم.

بخدا دیوونه شدم کمکم کنید

هرکی پستمو میخونه میشه برا سرکار رفتن شوهرم دعا کنید😍😍یه صلوات ۵ثانیه وقت تون رو میگیره😘  محتاج دعاهاتونیم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شاید شوهرت داشته سرکارش میزاشته طرفو

خب چرا بهش میگه مجردم؟؟؟؟؟؟؟؟

هرکی پستمو میخونه میشه برا سرکار رفتن شوهرم دعا کنید😍😍یه صلوات ۵ثانیه وقت تون رو میگیره😘  محتاج دعاهاتونیم😘
وا چه بی جنبه با یه اس ام اس خودشونو به باد میدن یعنی!!!

دارم دیوونه میشم اشکام بند نمیاد

2740
بهترین راه اینه با همسرت صحبت کنی هم ذهنت اینقدر درگیر نیس هم اون متوجه میشه شما حواست بهش هست حساب ...

از پیامش اسکرین گرفتم شب بهش نشون بدم

ش اید میشناستش میخاد دستش بندازه

نه تو پیاماش معلوم بود که نمیشناختش

شایدم مرده طرف یعنی رفیقی کسیه دارن باهم شوخی میکنن؟هان؟

هر کی هم باشه نباید بهش بگه مجردم

از پیامش اسکرین گرفتم شب بهش نشون بدم

نه نشون نده فعلا بزار ببینی چیه تا مطمین نشدی!اونجوری اگرم خدایی نکرده چیزی باشه حاشا میکنه!

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️