2752
2734
سلام به همه مامانا
اگه توی محدوده کاشانی، جنت آباد، فردوس و این اطراف یک دندانپزشک خوب سراغ دارین که از کارش راضی بودین، لطفا معرفی کنید.
برای درمان ریشه و پر کردن و اینطور کارها.
ممنون میشم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
سلام بچه ها جونی. من یه دکتر خوب توی خیابون رودکی می شناسم، که کارش واقعاً عالیه و با وجدان. قیمتشم نسبت به خیلی از درمانگاه ها مناسب تره، با این تفاوت که کارشم بهتر و البته الانم 1 مطب توی میدون پونک زدند شماره مطبشم اینه تو رودکی : دکتر محمدعلی عبدالله جانی 66836026
مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی
اگه دنبال دندانپزشک خوب با قیمت خیلی مناسب می گردی و جاش برات مهم نیست مرکز دندانپزشکی لبخند کودک من - پیشنهاد من است من دخترم4 ساله بودبسیار ناسازگار 10جا بردم ننشست یکی از مامانا آدرس این مرکز وخانم دکتر لیلا کرایه چیان را داد اونجا مثل شهربازی بود خانم دکتر با حوصله رو بچه ام کارکرد و آواز برای دخترم می خواند تا تمام کار دندوناشو تمام کرد وبه کاووس دندونهای بچه ام خاتمه دادودر آخر جایزه هم به دخترم داد شماره اش 77135269 است قیمتهاش هم با توجه به آماری که از بیرون داشتم خیلی مناسب بود. می تونید اسم مرکز را تو گوگل سرچ کنی تا پیداش کنید فقط می دونم نزدیک مترو سرسبز هست

خواهرم دندوناش خیلی بد فرم بود رفت کلینیک مهراد هم کارای ارتودنسی انجام داد . هم لمینیت کرد خیلی راضیه از کار دندناپزشک های اونجا . اسمشونو نمیدونم . شمارشو دارم چون من واسش وقت می گرفتم. اینم شمارش 88692776

2706