2733
2739
عنوان

ذات آدم بدذات هیچوقت عوض نمیشه

524 بازدید | 35 پست

سلام دوستان

من باردارم و قصد داشتم تا اخر بارداری تحرک داشته باشم و ورزش کنم تا بچم سالم و خوب باشه

تا اینکه تو غربالگری دوم فهمیدم بچم پایینه و طول سرویکسم کوتاهه.حالا دکترم میگه از وقت سرکلاژ گذشته ولی نباید کار سنگین کنی و مسافرت و اینا بری

منم با اینکه خیلی دلم می خواست برم مسافرت مجبور شدم بمونم و شوهرم با مادرش و یه سری دیگه دارن میرن مسافرت

حالا امشب یکی از خواهرشوهرام اومده بود،شوهرمم بحث اینکه من نمی تونم برم رو انداخت وسط از بی حرفی😒اونم رفته بالا منبر که والا مام حامله بودیم همه کارم کردیم هیچکسم نفهمید و اینا😐

هرچی بهش میگم بارداری دونفر رو نمیشه مقایسه کرد و بدنا فرق داره قبول نمی کنه.خودش پنجاه سالشه معلومه اون زمان غربالگری و اینا نبوده.هی پشت هم با صدای جیغ جیغوش جو می داد به قضیه

منم گفتم من ریسک نمی کنم ارزش نداره پاشم برم ورزش و کارای دیگه کنم،پس فردا بچه چیزیش بشه همین شوهرم بیاد یقمو بگیره

اصلا این زن یه ذره شعور و منطق نداره

معجزه ی خدا رو دیدم  

همه چی ب کنار شوهرت چرا بدون شما میره مسافرت🤔

هیـــــــــــچ وقــــت ... ؛ " قــرص هــایی " کـــه حـــال آدم را خــــــــوب مـــی کننـــــــد ... ؛؛ جـــــای " خـــــــــوب هـــایـــی " را کـــه دل آدم را قـــــرص مـــی کننــــد ... ؛؛؛ نمـــــــــــــــی گــیــــــــــــــــــــرنــــــــــد ... !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انقدررررر بدم میاد ازاینایی که میگن والا ماهم حامله بودیم فلان کارو میکردم هیچی ام نمیشد😐

پدر سخت دلتنگم،دلتنگ تر از روزهایی که درنبودت چه سخت ردشد،دلتنگ تر از شبهای بدون تو خوابیدن... ببارامشب ای بغض ببارید قطره های داغ جدایی... که درد فراقم را شاید ذره ای تسکین دهید بشکن ای بغض آشناکه همیشه سرزده می آیی بیا ای درد همیشگی بیا و بازهم نجوایت از سر گیر...بیاکه امشب دوباره گریستم از فقدان پدر

واقعا چه آدمایی پیدا میشن من تو بارداریم میخواستم برم مشهد خواهرشوهرم نزاشت گفت نه خطرداره برات واقعا بعضیا جای تاسف دارن شوهرت هم میخواد باهاشون بره یعنی انقد واجبه که بره 

توقع شعور از بعضیا داشتن مثل اینه توقع داشته باشی عن طلا بشه😬

میدونم ضرب المثلم خیلی خاصه ولی شما به دل نگیرید😐

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

اه ولشون‌کن یجور از حاملگیاشون‌تعریف میکنن انگار تو‌مریخ هویج‌میکاشتن تو بارداری 

خودتو ناراحت نکن بخاطر حرفای این‌خاله زنکا 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2738

بیخیال !!!کلا اینایی که یکم سنشون بالاس چون معمولا شوهرای اون موقع هم نازکش نبودن حرصی میشن!!

تو فقط لبخند بزن و گوش کن ولی کار خودتو انجام بده

حتی گاهی بگو حق با شماست اما کار خودتو بکن

خودت و خودت تو زندگی از همه چیز تر مهم تری

تجربه کردم که میگم

من تو بارداریم حرف مفت زیاد شنیدم از فامیل

یکی می گفت بچت وزنش کمه یکی یه چرت دیگه و اینا

ولی اصلا برام مهم نبود چون خود گوینده رو آدمم حساب نمی کردم که بخوام انرژی بذارم جوابشو بدم

ولی من از این ناراحتم که برعکس بعضی عروس و خ‌اهرشوهرا،من خیلی روراست و صادقانه باهاشون برخورد کردم

همه جا براشون مایه گذاشتم

عروسی پسرش شد کلی شلوغ کردیم و ایده دادیم و.... می تونستم مثل بقیه ی جاریام بشینم پذیرایی بشم و برم خونم

باز موقع پاگشا بهترینا رو براشون تهیه کردیم با سورپرایز و ....

چقدرم از لحاظ عاطفی دوسشون داشتم و دلم براشون تنگ میشد وقتی نبودن.به شوهرم می گفتم بزنگ بگو خواهرات بیان 

بعد فکر کن این آدم بیاد اینطوری جواب معرفت گذاشتنتو بده

معجزه ی خدا رو دیدم  

اینجور ادما یکم از نفهم تر اونورترن،خودشون پوستشون‌ مث کرگردن کلفته،فکر میکنن بقیه هم مث خودشونن،دقیقا مث خاهرشوهر من،اخرین باری ک من مریض شدم،میگفت،ما ک شانس نداریم،از عروس و داماد،همه مریضن

من تو بارداریم حرف مفت زیاد شنیدم از فامیل یکی می گفت بچت وزنش کمه یکی یه چرت دیگه و اینا ولی اصلا ...

اصلا و ابدا توقع جبران‌محبتاتو نداشته باش مخصووووصا خانواده شوهر هرکار کنی اخر دشمنیه رو دارن 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

قضیه ی رفتن شوهرمم اینه که الان یه ساله دارن یه خونه میسازن شهرستان

شوهرم ماهی یکبار میره واسه ساخت و ساز

الان یه سال بیشتره که میره و من اون چند روز میرم خونه ی مامانم

الانم خونه تموم شده و دارن میرن وسیله بچینن

معجزه ی خدا رو دیدم  
2706