2752
2734
عنوان

دلم گرفت از حرفش

119 بازدید | 16 پست

تو تاپیک قبلیم گفتم عروسی دعوتیم امشب رفتیم یکم مانتو ببینیم شاید چیزی گیرمون بیاد خلاصه رفتیم چندتا مانتو پوشیدم همش تو تنم زشت بود خو با این شکم گنده زشت میشه دیگ چیکار کنم

آخریو ک پوشیدم شوهرم گف همه لباسا تو تن تو زشت میشن خواهرمم باهامون بود خندیدم گفتم خو هیکل منو تو اینجوری کردی خواهرمم گف تقصیر خودش ک نیس خلاصه هیچی نخریدیمو اومدیم خونه تو خونم به رو خودم نیاوردم ولی خیلی دلم از حرفش گرفت😟😟😟 ازونجایی ک هیچوقت کسیو ندارم درددل کنم اومدم اینجا باشماها حرف بزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه ماه آخرم

عزیزمااا ناراحت نشو از دستش مخصوصا حامله ام هستی بعد ب دنیا اومدن بچه برو ی لباس خوب بخر بعضی وقتا ام‌ مردا از رو قصد چیزی نمیگن یعنی نمیفهمن چقد باعث ناراحتی شدن عزیز دلم😘

ولی بودنت با همه ی نداشته هام برابری میکنه😌♥️
عزیزمااا ناراحت نشو از دستش مخصوصا حامله ام هستی بعد ب دنیا اومدن بچه برو ی لباس خوب بخر بعضی وقتا ا ...

شایدم حق باشما باشه چون واقعا خیلی احوالاتم براش مهمه اگ یذره فشارم بالا پایین بشه یا یکم حالم بد بشه صدبار میپرسه بهترشدی؟چی برات بیارم ک بهتر بشی؟بریم دکتر؟ازین حرفا

ولی خب نمیدونم چرا انقد ازین حرفش دلگیر شدم

شایدم حق باشما باشه چون واقعا خیلی احوالاتم براش مهمه اگ یذره فشارم بالا پایین بشه یا یکم حالم بد بش ...

اره بالاخره دوستت داره همه ی زنای حامله ام هیکلشون اینجوری میشه فقط تو‌ نیستی ک امشبم فک کنم ی بخش زیاد ناراحتیت بخاطر این بوده ک خواهرتم پیشتون بوده ولی خواهرتم حتما میدونه چ کارای برات کرده😘

ولی بودنت با همه ی نداشته هام برابری میکنه😌♥️
2706