2733
2734

لطفا راههای افزایش فالوئر رو بگین یه پیج زدم میخوام آموزشی باشه البته بیشتر هنری هست راهنمایی کنین لطفا چه کنم امروز پیجو زدم تازه به زور ۱۵ تا فالو کردن 🙄😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

معمولا اگه مدلای کودک (بچه هایی ک تو اینستا معروفن و مدلن) رو فالو کنی مرتب و لایک کنی درخواستات میره بالا.

میتونی پیجایی ک تبلیغ میزارن و فالووراشون بالاست پول بدی شاتت کنن تا بقیه فالوت کنن

خودتم‌اونایی رو بیشتر فالو کن که فالوینگاشون بیشتر از فالووراشونه.اینا زود بک میدن

تو یه روزم زیاد فالو نکن ممکنه ریپورت شی حتی اکانتت حذف شه

2738
خودت استفاده کردی؟

یه وقتایی اره ولی پیجمو میبستم که فیکا فالووم نکنن و اونوقت اونایی که فیک نبودنو قبول میکردم ولی از بین پنجاه تا فالووری که میده همش چند نفرشونن که فیک نیستن اما میتونی این کارو نکنی فالوورت بالا میره ولی لایک و کامنتت به نسبت فالوورات کم میشه و معلوم میشه که فیکن

هرچی ضربه خوردیم از فامیل و دوست و آشنا بوده،غریبه چه میدونه زخم زندگیمون کجاست که نمک بپاشه...
آخه فالووئر ندارم که البته شروع کارمه

باید بیشتر تبلیغ کنی یا با کسای دیگه تبادل استوری کنی

هرچی ضربه خوردیم از فامیل و دوست و آشنا بوده،غریبه چه میدونه زخم زندگیمون کجاست که نمک بپاشه...
معمولا اگه مدلای کودک (بچه هایی ک تو اینستا معروفن و مدلن) رو فالو کنی مرتب و لایک کنی درخواستات میر ...

ای وای مرسی از اطلاعاتت امروز کلی فالو کردم 

یه سوال :گفتین که لایک کنم فالوئرام بالا میره من پیجی رو لایک کنم چه طوری فالوئرم زیاد میشه؟

ای وای مرسی از اطلاعاتت امروز کلی فالو کردم  یه سوال :گفتین که لایک کنم فالوئرام بالا میره من ...

خواهش میکنم.عزیزم‌هرچقد لایک کنی و فالو کنی به همون اندازه تقریبا پیجت برا بقیه دیده میشه و امکان فالوت میره بالا

ولی لایک زیادهم در روز بلاک میکنه ها 

من یه پیج داشتم‌ فقط پیج بچه های مدل و مدل لباس و اتلیه ی کودک هی فالو کردم و مرتب لایکشون میکردم کلیی فالوورام رفت بالا.باید فعال باشی تا پیجت دیده شه

گاهی هم سعی کن پیجای مرتبتو مرتب لایک کنی مثلا یه سری فقط شعر و پیجای شعرلایک کن اینجوری پیجای مرتبت با شعر فالوت میکنن

اگ دوس داشتی پیجتو بده شات کنم البته من فالورام بالا نیس اما خب باز شاید به دردت بخوره

یه وقتایی اره ولی پیجمو میبستم که فیکا فالووم نکنن و اونوقت اونایی که فیک نبودنو قبول میکردم ولی از ...

راس میگی از رو لایک اینا معلوم‌میشه.میشه بگی از کجا میشه دانلودش کرد؟اسم کاملشم همونی بود که گفتی؟من الان بشدت لازم دارم

2706