2733
2739
عنوان

شوهرم رفت پیش دوستاش هنوزنیومده

243 بازدید | 18 پست

وجواب تلفنش رونمیده خیلی ناراحتم یعنی من زنگ زدم ندیده چی بهش بگم بدون جروبحث حسمو بهش بگم که ناراحتم

گروه سبز وزن الان ۶۳  وزن هدف ۵۷💪💪💪💚💚💚

دره خونه رو قفل کن ک نتونه بیاد داخل😅😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ولش کن بذار ی شب رفته خوش باشه. 

من مخالف رفتن نیستم اخه همیشه سرکاره حالا بره یه شب عیب نداره ولی ازاین ناراحتم ازموقعی که رفته ن زنگی زده ن پیامی

2738

مردا از زنا بدترن وقتی دور هم جمع میشن زمان و مکان یادشان میره ولش کن بزار خوش باشه 

شوهر من فردا با دوستاش می ره شمال اینو گفتم که فک نکنی شعار میدم بزار خوش باشه تو هم برو خوش باش   

الکی بهش بگو خیلی نگرانش شدی یه فیلم هندی براشذبازی کن اشک تمساح و ... دیگه نمیره

اتفاقا عاشق فیلم هندی ام فورا میفهمه فیلم بازی میکنم☹️

من مخالف رفتن نیستم اخه همیشه سرکاره حالا بره یه شب عیب نداره ولی ازاین ناراحتم ازموقعی که رفته ن زن ...

مسیج بزن ی جواب بده ک خوبی نگرانتم ی ده پونزده تا میس دیگه هم بنداز. وقتی اومد دیگ اوقات تلخی نکن 

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
مسیج بزن ی جواب بده ک خوبی نگرانتم ی ده پونزده تا میس دیگه هم بنداز. وقتی اومد دیگ اوقات تلخی نکن&nb ...

پیام دادم نگرانم چراجواب نمیدی؟زنگ نزدم دیگه🤭🤭

من مخالف رفتن نیستم اخه همیشه سرکاره حالا بره یه شب عیب نداره ولی ازاین ناراحتم ازموقعی که رفته ن زن ...

هرجا هست زیادی بهش خوش گذشته

بهت نگفت تا کی میمونه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706