2733
2734

خانوما حس میکنم بچم چش خورده دوروزه کلا اب شده طفلی هیچی نمیخوره به جز شیر انقدر بد عذا شده که نگوووووو  اصلا نمیخوره فقط فقط شیر خودم اسهال هم داره چن نفر میگن که براش با تخم مرغ نظر بگیر البته سوره یاسین و هفت قل را لعن مرتبه خوندم ولی تخم مرغ چطور میشکونن

جوان به حادثه ای پیر شود گاهی 😞.  .غصه نخور دُرست میشه دُرس تم نشد تموم که میشه.        تاریخ عضویت قبلی 4/1396  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی ها خوب بلدن 

من دیدم که با زغال اسم چند نفری که حدس میزنن بچه رو نظر کردن و خط میزنن 

البته دوتا سکه سر وتهش میزارن بعد ی تیکه پارچه از لباس خود نوزاد باشه که چه بهتر 

بعد اسامی که تموم شد دوباره اسمارو تکرار میکنه و سکه هارو فشار میدن بعد رو اسم هرکس بشکنه اون نظر  کرده

من چند بار دیدم که شکستن و حال طرف خوب شده حالا تلقین یا واقعیت نمیدونم 

لطفا لایک نکنیدباتشکر از شعور بالای شما  و ریپلای کردن‌ بخاطر نظر مخالف مساوی با بیشعوری صددرصد شماست.
2731

تخم مرغ بردار بعدش از لباست رد کن بعد باذغال اسم کسایی ک مد نظرت ک چشم زدن یاطرافتنوبنویس بعد دوتا پول سکه ای بزارسرش زیربعداسمارو یکی یکی بگو هرکس چشم زده باش خودش میترکه فقط تخم مرغوفشارنشدخوپش میترکه سراسم شخص مورد نظر بعدم بندازش سرچهارراه

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️
دندون نیست؟؟عزیزم یک حرز امام جوادبگیر بنداز گردنش خیلی خوبه_اسپندم دودکن براش_وان یکاد هم بخون وسمت ...

هیچی تو دهنش مشخص نیست که😒

جوان به حادثه ای پیر شود گاهی 😞.  .غصه نخور دُرست میشه دُرس تم نشد تموم که میشه.        تاریخ عضویت قبلی 4/1396  

تخم مرغ بردار

با یه زغال یا چیزی که بسه خط کشید اسم اطرافیانت که احتمالا نظرشون بچتو گرفته بگو و یه خط رو تخم مرغ بکش

تموم که شد بالا ‌‌پایین تخم مرغ سکه بذار و‌نگه دار بالای سرش

بعد یکی یکی اسمارو بگو و‌کمی تخم مرغ رو فشار بده

البته از همون بالا ‌‌پایین

دقیقا تیک تیک میکنه و یهو کامل میشکنه

تخم مرغ بردار بعدش از لباست رد کن بعد باذغال اسم کسایی ک مد نظرت ک چشم زدن یاطرافتنوبنویس بعد دوتا پ ...

اینی ک من گفتم همیشه مادرشوهرا انجام میده موثر

2738
تخم مرغ بردار بعدش از لباست رد کن بعد باذغال اسم کسایی ک مد نظرت ک چشم زدن یاطرافتنوبنویس بعد دوتا پ ...

چطوری از لباس رد کنم

چندوقتشه؟؟ایناکه شما میگی علاعم دندونه دیگه

یازده ماهه شش تا دندون داره

یه دونه تخم مرغ و یه تکه ذغال بردار یه چیزی هست میخونن فجعت فجیعت ججعت این چیزاس سرچ کن تو نت هست بعد همینو بنویس رو تخم مرغ و اسم کسایی که بچتو دیدن دونه دونه بگو و یه خط با ذغال بکش رو تخم مرغ بعد دوتا سکه بذار دو طرف تخم مرغ به صورت عمودی بعد دوباره اسم کسایی که دیدنش رو بگو و هی فشار سکه ها بده رو هر اسمی ترکید همون چشمش کرده و بعدش بچه خوب میشه

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
تخم مرغ بردار با یه زغال یا چیزی که بسه خط کشید اسم اطرافیانت که احتمالا نظرشون بچتو گرفته بگو و یه ...

نبایذفشاربدی خودش میشکنه

اسم هرکسیو که بچتو میبینه یا دیده باید رو تخم مرغ بنویسی حالا نمیخواد بنویسی حتما یه دایره به جای اسمش بکش بعد که اسم همرو اوردی دوتا سکه بزار سر و ته تخم مرغ حواست باشه تو دستمال کاغذی بگیری چون تخم مرغ میشکنه یهو جایی کثیف نشه بعد بالا سر بچت بچرخونو اسم اوناییرو که نوشتی بگو تخم مرغم با سکه ها بین انگشتات باشه

هرچی ضربه خوردیم از فامیل و دوست و آشنا بوده،غریبه چه میدونه زخم زندگیمون کجاست که نمک بپاشه...
2706