2737
2739
عنوان

لتروزول و آمپول اچ سی جی و کیست

848 بازدید | 14 پست

سلام دوستان من از شب سوم پری به مدت 5روز شبی 2تا لتروزول خوردم روز 8و9هم دوتا آمپول اچ ام جی زدم روز 11هم سونو دادم یه فولی 21داشتم روز دوازده آمپول اچ سی جی تزریق کردم این 24روز از اچ سی جی گذشته و 5روز هم پری عقب افتاد دیروز بی بی چک منفی بود به نظرتون دلیل تاخیر پری میتواند کیست باشد 

میگن لتروزول کیست میاره چرا خوردی؟

هرکس بد ما به خلق گوید😯                                      ما چهره ز غم نمیخراشیم 😌                   ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم کیست میاره یا نه 5ماه اقدام بودم خواستم زودتر باردارشم

عزیزم وقتی آمپول اچ سی جی زدخ باشی دیگه کیست نمیشه 

شاید ی موارد نادری باشه 

اما من شش هفت دوره لتروزل و اچ ام جی و کلی داروهای تقویت تخمدان دیگه خوردم و همیشه هم با زدن اچ سی جی کیست نگرفتم 

اما باردار هم نشدم تاحالا 

ان شاءالله ک باردار باشی 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 
2738
نمیدونم کیست میاره یا نه 5ماه اقدام بودم خواستم زودتر باردارشم

آهان ایشالا عزیز دلم

هرکس بد ما به خلق گوید😯                                      ما چهره ز غم نمیخراشیم 😌                   ما خوبی او به خلق گوییم تا هردو دروغ گفته باشیم😊

سلام دوست عزیز، برای شما نتیجه چی شد، منم دقیقا داروهای شمارو مصرف کردم ولی سایز فولی غالب 16بود ولی بازم اچ سی جی زد دوتا روز پانزده سیکل،، الانم یه روز از موعدم گذشته ولی هنوز بی بی نزدم ، چون فولیم انچنان تعریفی نداشت ناامیدم،، شما باردار نبودین

2706