2737
2734

غلامعلی شهامی ابجیم رفت راضی بود

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه کارهایی انجام میدن ؟؟یعنی لیز و پاکسازی و... میکنن صورت رو یا فقط در حد دارو هستش؟؟

هرکاری که ضروری باشه انجام میدن 

البته من بیشتر مطبشون میرفتم ولی چند بار مجبور شدم برم بیمارستان کلا رفتارش در هر دوجا یکسانه 

هرکاری که ضروری باشه انجام میدن  البته من بیشتر مطبشون میرفتم ولی چند بار مجبور شدم برم بیمارس ...

تلفنی باید نوبت بگیریم برا بیمارستان میلاد؟

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
2738

من به تجربیات بقیه کار ندارم. من به بیمارستان میلاد پیش ایشون رفتم و چند وقت بود که یه سری زائده ها داشتم. با تحقیق خودم به زگیل مشکوک شدم. وقتی رفتم پیششون قبلش متخصص زنان رفته بودم و اون ارجاع داده بود به متخصص پوست. وقتی منو معاینه کردن گفتن مدل پوستته .به خاطر وسواس خودم به یک دکتر دیگه مراجعه کردم و تشخیص زگیل دادن وقتیم نمونه برداری از زائده انجام شد نوعhpv16 داشتم یعنی خطرناک ترین نوع ویروس! اگر دیر اقدام کنید خطرناکه. جدا از همه اینا دیگه خود دانید خودتونو دست هر دکتری ندید.

هرکاری که ضروری باشه انجام میدن  البته من بیشتر مطبشون میرفتم ولی چند بار مجبور شدم برم بیمارس ...

سلام عزیزم خوبی

یع سوال داشتم ازت

من خیلی جوش میزنم الان تازگیا افتضاح شده پوستم شده پوست پرتقالی جای همه جوشا داره فرو رفته میشه

میخواستم بدونم خدماتش برای بیمه تامین اجتماعی رایگانه؟

لعنت به وسواس فکری🥲بچه ها کمکم‌ کنید اگه دکتر خوبی میشناسید در این رابطه معرفی کنید😭❤️
سلام عزیزم خوبی یع سوال داشتم ازت من خیلی جوش میزنم الان تازگیا افتضاح شده پوستم شده پوست پرتقا ...

ببخشید خانمی من خیلی وقته خواننده خاموش بودم 

امشب با اکانتم اومدم و پیامتون رو دیدم 

تا جایی که من میدونم بله با بیمه تامین اجتماعی رایگانه 

ببخشید خانمی من خیلی وقته خواننده خاموش بودم  امشب با اکانتم اومدم و پیامتون رو دیدم  تا ...

مرسی عزیزدلم

خیلی لطف کردین

لعنت به وسواس فکری🥲بچه ها کمکم‌ کنید اگه دکتر خوبی میشناسید در این رابطه معرفی کنید😭❤️
سه شنبه صبح ساعت ۷ تماس میگیری واسه هفته بعد سه شنبه وقت میده  هر روزب بگیری واسه هفته بعد همو ...

سلام برای دکتر خاص بخوای وقت بگیری اینطوریه ۷ روز بعد؟ یا کلا ؟ آخه من زنگ میزنم برای دو روز بعد وقت میده و دکتر خاصی رو میخوام همش میگه تکمیله

2706