2737
2734

عفونت ادرار دارم ۷ ماهه باردارم دارم میمیرم از خارش قرص و پماد هم استفاده کردم ی هفته فایده نداشت اونجوری 

چیکار کنم همش اب میخورم دستشویی میرم ولی اتفاقا خارش بیشتر شده

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 

هندونه بخور....یا ب اونجات خیار بمال..نتیجه میده

بسم الله...اول برای چهری دلربای عزیز زهرا س مهدی صاحب الزمان عج صلوات،دوم اگ معرفت داری برا تو دلیم صلوات بفرس.ثوابش×۱۰ براخودت🌹😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خارش بخاطر عفونت واژنه نه ادراری فقط پماد شیاف استفاده کن

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

جوش شیرین در اب حل کن خودتو بشور باهاش

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

https://t.me/joinchat/MJqsrQtwVxr6tO3EUhy4Lw

لینک گروه..انواع ختم ادعیه و ذکر حاجات مخصوص و عام...به حاجتمندان معرفی کنین تا ثوابش به شماهم برسه...

🌹فقط یک دعا کافیست تا سرنوشت انسان تغییر کند🌹

بسم الله...اول برای چهری دلربای عزیز زهرا س مهدی صاحب الزمان عج صلوات،دوم اگ معرفت داری برا تو دلیم صلوات بفرس.ثوابش×۱۰ براخودت🌹😊
2740

كس نخارد ...من 

جز ناخن انگشت من

چيز ديگه اي به ذهنم نرسيد🤪👹👹

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

وای نگو منم باردار بودم اینجوری شدم شبا نمیتونستم بخابم دکترم یه دونه کپسول فلوکونازول ۲۰۰ داد گفت چون بارداری همین یدونه رو بخور . خواهر خوردم‌اب روی اتیش بود 

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 
خارش بخاطر عفونت واژنه نه ادراری فقط پماد شیاف استفاده کن

واژنم اصلا خارش نداره ازمایش دادم عفونت ادراری  

وزن اولیه :۹۱.۵    وزن شروع چالش:۷۶.۵  وزن هدف: ۷۳    وزن فعلی:۷۳  بعد زایمان باز هم باید خوش اندام باشم. 
2706