2737
2734
عنوان

از زرنگ بازی مادر شوهرم مستاصلم

386 بازدید | 26 پست

بچه ها مادر شوهر من از صبح تا شب نمیاد بگه داری چه خاکی میریزی تو سرت

جلو فک و فامیلاش میاد میگه بچه ها رو بده ببرم پایین

یا دمه اومدن شوهرم میاد بالا

الان من چیکار کنم؟

فامیلشون اومده همون موقع هم اومد پسرم رو برد ۱۰ دقیقه بعدش شوهرم اومد از سر کار ، گفت بریم پایین زشته منم گفتم نمیام اخه صبح تا شب من گشنه و تشنه و خسته نمیاد بگه بیا پایین الان جلو فامیل میخواد بگه من با عروسم خوبم نمیام

شوهرم صبح میره تا شب بچه خواهر شوهرمم ناهار میاد اینجا یه وقتایی ، میاد به من میگه بیا برو پایین ناهار بخور من بچه ها رو نگه میدارم 

ولی مادر شوهرم اصلا براش مهم نیست موقعی که شیر میدادم میومد الان که پسرمو از شیر گرفتم دیگه نمیاد 

دخترمم خیلی شیطونه همش برادرشو میزنه 

اصلا کمک نمیکنه انتظار ندارم وظیفه نداره  ولی جلو دیگران وانمود میکنه لجم میگیره 

امکانش هم نیست از خونه بریم چون با این وضع اجاره ها ‌‌با دو تا بچه و شوهرم که درآمدش پایینه نمیشه تا زمانیکه بچه ها از آب گل در بیان برم سر کار

اول اینکه اصلا نباید بیاد

دوم هر موقع دنبال بچه ها اومد بهونه بیار خودش حساب کار دستش میاد

از قدیمم گفتن مادرشوهر عروس نمیتونن کنار هم باشن اگه دیدی خیلی اذیتی با شوهرت حرف بزن برین

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوب بزار وانمود کنه گلم،چیزی نیست که بابتش اعصاب خودتو شوهرتو بریزی بهم...شما زندگیتو کن...اصلا بزار همه بگن چه مادرشوهر خوبی،چیزی از شما کم نمیشه...زیادم میشه

شما خودت خانمیتو کنو بابت این حرفای خاله زنکی زندگیتو تلخ نکن...بچسب به شوهرتو بچه هات...بزار مادرشوهرتم دلش خوش باشه

این دنیا و این عمرای کوتاه ارزش ناراحتیو نداره،کسی از یه ثانیه بعدشم خبر نداره

2738

خب از بی سیاستی شماست

میبینی اینجوریه خودت بچتو ببر پایین نگه داره

الانم اگه شما نری میشی عروس بده و اون مادر شوهر خوبه

حالا لج کن

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

به نظرم شما حساس هستی طبیعی هست دوست داره بقیه اقوام نوه هاشو ببینن. شما رو که نمی تونه بغل کنه ببره حتما دوست داره شما هم بری . که البته اگه بنده خدا می گفت بیا باز تاپیک می زدی که منو به زور می گه بیا

2706