2733
2739
عنوان

ممکنه باردار باشیم وپروید طولانی بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 34 پست
من وقتی رفتم دکتر گفت هر نوع تغییر توی عادت ماهیانه اولین چیزی که به ذهن یه پزشک میاره احتمال باردار ...

ممنون گلم

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم آزمایش دادی؟دکتر چی گفت بهت پستای قبلتو دیدم از ته دل دعا کردم باردار باشی زود بیا بگو بهم

ممنون گلم   😘😘😘از اسپرین بود  .قطع کردم   بهتر شدم ....دکترم  گفت اگه بخای ای وی اف کنی اینو باید از سه ماه قبل بخوری فک کنم تو پریودی نباید میخوردم....   ممنون که واسم دعا کردی   حتما با دعاهای شما خدا واسم معجزه میکنه 🙏🙏🙏🙏

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2731
عزیز دلم..منتظر خبرای خوش ازت هستم..

😘😘😘😘