2737
2739
عنوان

ای یو ای کردم میایدد

126 بازدید | 16 پست

دکتر شیاف پرژسترون داده برا ۱۵ شب ..تو برگه برام نوشته از امشب شروع کن ..ولی خودش گفت از فردا شب شروع کن ..شما چکار کردین؟

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
یک شب که چیزی نیست از امشب شروع کن

یه سوال دیگه..میگم هرشب اخرشب شیاف بزارم؟ ینی بعد از نزدیکی ؟ یا قبلش

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا ای یو ای عزیزم؟؟

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
2728
2738
ميشه بپرسم چ جورى اى يو اى ميكنن؟

من با کی ترس و دلهره رفتم ..

خابیدم رو تخت ..اومد یه دستگاه شیشه ای ک معاینه میکنن کرد داخل اصلا درد نداشت ..اومدم ایه الکرسی بخونم یهو دکتره گفته مبارکه انشالله موفق بشی ..بعد اون دستگاه رو دراود اصلا نفهمیدم چطور تزریق کرد 

اسپزم ضعیفه

من تنبلی تخمدان دارم😭این ماه لتروزل خوردم فقط یدونی فولی خوب داشتم

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
بعدش بذار قبلش که بذار همه میریزه بیرون

ببخشید اسپرما رو خالی کنم بعد شیاف بزارم؟ 

من با کی ترس و دلهره رفتم .. خابیدم رو تخت ..اومد یه دستگاه شیشه ای ک معاینه میکنن کرد داخل اصلا در ...

پس سخت نبوده

ان شاالله اين ماه باردار ميشى عزيزم😍😍😍😍😍

اكانت من و خواهرم مشتركه لطفا هى نگيد مجردى يا شوهر دارى😑🤭
پس سخت نبوده ان شاالله اين ماه باردار ميشى عزيزم😍😍😍😍😍

ممنونم دعام کن ۸ساله منتظرم

من تنبلی تخمدان دارم😭این ماه لتروزل خوردم فقط یدونی فولی خوب داشتم

منم مثه شمام هیچ وقت با لترو فولی نمیسازم اینماه عسل و سیاهدونه خوردم 

2706