2737
2734
عنوان

دیگه بریدم

234 بازدید | 6 پست

پسرم شش ماهشه از بعد واکسن شش ماهگی انقدر خوابش میاد نق میزنه ولی نمیخوابه ساعت ها باید راه ببرمش تا بخوابه میگذارمش زمین بیدار میشه و گریه میکنه دیشب ۴ صبح تا ۷ رو کولم راهش میبردم کمرم داغون شده گردنم کج شده خوابش عمیق نیست خودم کم خوابی دارم این پلکاش سنگین میشه ولی رو هم نمیگذاره 😔😔😔😔

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیست دفعه به دکترش گفتم اهمیت نداد

خب دکترش و عوض کن عزیزم یا مشکلی داره که اینطوریه که حل بشه دیگه اذیت نمیشید نه شما نه اون بچه یا اینکه توی شیوه ی خوابودن و اینا یکسری اطلاح ها انجام بشه البته من داداشم وقتی بچه بود اینطور شده طوری که میگن انقدر گریه میکرده از حال میرفته تا بالاخره یه دکتر تشخیص داده گفته سریع خطنه کنید البته اگه بچتون پسره 

خب دکترش و عوض کن عزیزم یا مشکلی داره که اینطوریه که حل بشه دیگه اذیت نمیشید نه شما نه اون بچه یا ای ...

پسره ختنه نشده میترسم ختنه کنم با هر واکسنی پدر من را دراورد چه برسه ختنه دیشب من و مامان و خواهرم نوبتی کولش میکردیم و پسش بر نمیومدیم

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
پسره ختنه نشده میترسم ختنه کنم با هر واکسنی پدر من را دراورد چه برسه ختنه دیشب من و مامان و خواهرم ن ...

عزیزم حتما دکتر ببرش پسرا معمولا به خاطر باد جادلان اینطور میشن و باید ختنه شن تا آروم شن