2733
2734
عنوان

خرید از دیجی کالا

506 بازدید | 42 پست

میخوام از دیجی کالا خرید کنم میخوام ب صورت اینترنتی پرداخت کنم همه اطلاعاتو وارد میکنم ولی کد امنیتی و قبول نمیکنه کلا پرداخت نمیشه تا حالا براشما پیش اومده؟؟؟

لطفا برای اینکه آرامش زندگیم برگرده دعا کنید و یه صلوات بفرستین♥️🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم قصد خرید دارم ولی مطمئن نیستم.چقدر طول می کشه به دستمون برسه و ایا هزینه پست داده.میشه نقدی دم د ...

بستگی ب چیزی ک میخوای بخری داره 

الان برا من نداره درب منزل

گزینه پرداخت درب منزل و برداشتن ارسال رایگانم شده بالای ۱۵۰ تومن !!

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2738
بستگی ب چیزی ک میخوای بخری داره  الان برا من نداره درب منزل

۶۱۹۳۰۰۰۰با پشتیبانی تماس بگیر

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
منم قصد خرید دارم ولی مطمئن نیستم.چقدر طول می کشه به دستمون برسه و ایا هزینه پست داده.میشه نقدی دم د ...

برای بعضی خریدها میشه

من همیشه اینترنتی دادم

برای من سر سه روز اومد

هزینه پست هم برای بالای150رایگانه

گزینه پرداخت درب منزل و برداشتن ارسال رایگانم شده بالای ۱۵۰ تومن !!

واسه من اصلا پرداخت نمیشه کد امنیتیمو قبول نمیکنه

اینی ک میخوام بخرم نداره

تمام محصولاتش وقتی به مرحله پرداخت میرسی هم گرداخت اینترنتی داره هم درب منزل

ا1لا این چیزی که میگی ممکن

نیست من از خرید 100 هزار تومنی تا خرید 4 میلیون تومنی که همین هفته پی از دیجی کالا کردم رو درب منزل پرداخت کردم

خییییییلی کم پیش میاد اینترنتی پرداخت کنم مثلا وقتایی که مخوام برم مسافرت و ازشون میخوام بسته رو به نگهبان تحویل بدن

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
زیر ۱۵۰ هزینه پستش چقدره و ایا اجناسش واقعا اصله؟

۸۰۰۰تومن تا خونه ما جاهای دبگه نمیدونم 

بستگی داره من گوشی و لب تاب و وسایل برقی نخریدم  تاحالا

تمام محصولاتش وقتی به مرحله پرداخت میرسی هم گرداخت اینترنتی داره هم درب منزل ا1لا این چیزی که میگی ...

نه برداشتن من حتی دیروز زنگ زدم گفتم کارتم پول نداره گفت دیگه درب منزل نداریم 

2706