2733
2734
عنوان

میشه اینقدر در مورد خیانت و مسائل خانواده شوهرتون تاپیک نزنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منتظر بودم خانومای با کمالات با لحن پرخاشگرانشون بگن خب نخون تا منی ک تا الان ب فکر خودم نرسیده بود از این نظرات بهره ببرم. من وارد تاپیک نمیشم ولی اسم خیانتا میبینم انرژی منفی بهم القا میشه. 

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁

تعداد کاربرایی که به این موضوعات علاقه دارن (نمیدونم چرا) خیلی زیاده. نمیشه دیگرانُ مجبور کرد که چه تاپیکی بزنن یا نه، ولی میتونیم خودمونو کنترل کنیم که توی این تاپیکا نریم. من خودم هم گاهی وسوسه میشم، ولی خیلی وقتا سعی میکنم بی‌تفاوت باشم و نخونمشون.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2731
منتظر بودم خانومای با کمالات با لحن پرخاشگرانشون بگن خب نخون تا منی ک تا الان ب فکر خودم نرسیده بود ...

ازکجافهمیدین لحنمون پرخاشگرانس؟

الان لحن شمابیشتر پرخاشگرانه بودکه

2740
منتظر بودم خانومای با کمالات با لحن پرخاشگرانشون بگن خب نخون تا منی ک تا الان ب فکر خودم نرسیده بود ...

فدای سرمون. خب این دگ مشکل خودته😐انتظار نداری که کل کائنات طبق خواسته شما رفتار کنن که مبادا اذیت نشی انرژی منفی نگیری؟😐

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
ولی جدا بعضیا به  دروغ میگن منم بدجور ذهنمو مشغول کرده هم شوهرم هم من همو خیلی دوس داریم .ولی ...

دقیقا از رو اسم خیانتم ک رد میشم جدیدا فکرم میره سمت آیندم با شوهرم و ی نگرانی ته دلم ایجاد میشه

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁
دقیقا وقتی کسی آدم نداره براش درد کن میاداینجا، نگیم دلمون میرکه

بخدا من هر موضوعی ناراحتم میکنه بدو بدو میام اینجا.

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

عزیزم کاربرا میان اینجا درد دل کنن شاید کسی رو ندارن ک حرفاشونو بهش بزنن و خالی کنن و شاید با حرفای بقیه امیدوار بشن و راه حلی براشون داشته باشه یا از تجربه بقیه دراین مورد خیانت استفاده کنن 

شما لطف کن نرو ک بدبینت نکنه 🌹

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2706