2733
2739
عنوان

این چیه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو دکتر غلط کرد من نمیدونم چرا این آرایشگرا یه جور حرف میزنن انگار پزشک پوست و مو هستن کار لیفتینگ و ... هم انجام میدن  

کاربر فاطی قدیم هستم خیلییی خوشحالم دوباره برگشتم پیشتون کاربری قبلیم ترکید   
2731
موادشون استاندارد نیست

نه عزیزم زیرش هوا گرفته که قارچ گرفته!

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!

معلومه که اون باید بگه چیزی نیست😑

داغون شده ناخونت که

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2740
خوب شد ناخنش چیکار کرد؟

اره همروکند‌..کرم‌استفاده کردخوب شد

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...
و اونایی که تتوی خط چشم و رژ لب انجام میدن

وای اونا که دیگه هیچی 

یکیش خاهرشوهرم باهاش رفتم ارایشگاه فک کن ده بار من جای اون اوق زدم از دردش یه سکته ناقص فک کنم رد کردم دیگه 😖😖😨

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕
واای جواب شوهرمو چی بدم بیچاره میگفت کاشت نکن خطرناکه  

جواب چی ؟ناخن خودته دلش خواسته قارچ بگیره واسه اینم باید جواب پس بدی؟؟ خب بهش نگو برو دکتر

کاربر فاطی قدیم هستم خیلییی خوشحالم دوباره برگشتم پیشتون کاربری قبلیم ترکید   

باید هر به دوتا سه تا ترمیم بکنی بهش برسی بهتره هم کاشت ساده باشه همیشه ک زیر ناخن دیده بشه سریع مشکلی باشه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.