2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتک نخوردم از معلمم

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2728

معلم کلاس پنجم مث نقل و نبات میگف خاک توسرت یبارم یکی از بچه ها درس بلد نبود گف بیا جلو بعد با کتاب کوبید توسرش غذاهامونو میگرف ازمون میخورد از ترسش درنمیاوردم غذامو تا بره دفتر چون همون ی لقمه رو داشتم صبونه هم نمیخوردم هیچوقت یبار دیدم گف فلانی لقمتو ندادی من بخورماااااا منم الکی خندیدم😐 تازه تولدشم مجبورمون کرد براش کادو بخریم بعد ک خریدیم گف این چیه باید اون کتابه ک دوس داشتمو بهتون گفتم برام میخریدین من اسپری بدن گرفته بودم گف ادکلن ب چ دردم میخوره😐

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
من آرزوی مرگ معلم های دبستانم دارم اگر بمیرن دوست دارم بفهمم برم سر قبرشون به خدا بگم حسابی عذابشو ...

منم‌ازشون‌متنفرم‌الهی‌خدا‌ازشون‌نگذره‌خیلی‌کتک‌خوردم

[QUOTE=99851652]کتک نخوردم از معلمم‌مگه‌میشه‌

بوخودا🙃

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2738

هیچوقت یادم  نمیره     تازه   رفته بودم کلاس  اول یک هفته  بود  که میرفتم   یکبار  زنگ  تفریح  خورد    ما  رفتیم تو  حیات     بعد   که  باز زنگ خورد   باید  سر  صف میرفتیم     من  و دوتا  از دوستام   دیدیم   شیرهای   ابخوری  بازه   موندیم  تا اونا  رو ببندیم  که  اصراف  نشه      و  یک   دقیقه  دیرتر رفتیم   تو  صف       ناظم   اومد  مارو برد  تو دفتر  گفت     کف دستتون   رو بیارین  بالا   و  با  شلنگ   ضخیم    و محکم     رو هر  دستمون     دوتا    ضربه  زد .     چهار بار  با شلنگ زد  کف دستمون .  خدا الهی    لعنتش کنه    هنوزم  حلالش نکردم     چون ما کار بدی نکرده   بودیم .   هنوز قیافه  نحسش تو ذهنم  هست

معلم کلاس پنجم مث نقل و نبات میگف خاک توسرت یبارم یکی از بچه ها درس بلد نبود گف بیا جلو بعد با کتاب ...

چه‌معلم‌گدایی‌اومده‌بوده‌درس‌تعلیم‌بده‌یا‌اومده‌بود‌از‌شاگرداش‌گدایی‌کنه‌خاک‌تو‌ گو‌رش‌کنه‌

چه‌معلم‌گدایی‌اومده‌بوده‌درس‌تعلیم‌بده‌یا‌اومده‌بود‌از‌شاگرداش‌گدایی‌کنه‌خاک‌تو‌ گو‌رش‌کنه‌

مفت خور بود انقدم چاق بود قیافش هنو یادمه چقد میخندیدیم بش با دوستم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706