2733
2734

فرزند دومم هستش شوهرم عشقه پسره اولی هم پسره ميگه اسم نمیزارم براش چون ميدونم اینم پسره پاک روحیمو باختم احساس میکنم دوست ندارم ببينمش دوست ندارم بچمو نشونش بدم جرات ندارم خودمم اسم انتخاب کنم براش اصلا روحیه ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشید ولی همسرتون خیلی بیشعورن

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
2740

همش میترسم سر زایمان بمیرم یا بلایی سر دخترم بیاد خدایی نکرده استغفرالله 

نميدونم اين رفتارهای شوهرم گذریه درست ميشه يا ابديه رابطشون چی یعنی همه مردا اينجورين چرا قبول نمیکنه لفظی حداقل تا حالا چندبار گفتم سریع قاطی کرده چندباری هم داشتیم تصادف میکردیم کنار نمياد چرا 

مگه دختر چشه حیف دختر که بدن به ما من دلم از همین الان واسه همجنسم میسوزه خودم هرچي ذوق میکنم میرم براش خرید واينا شوهرمم ميزنه به حالم تا کی آخه 

قربونت برم عزیزم

خوبه که یه پسر داری خداروشکر

با شوهرت بشین حرف بزن

براش اسم انتخاب کنین

یعنی چی اینکارا

خداروشکرکنین که سالمه

من در حسرت همون یدونه هم موندم😔😔

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

اصلا نگران نباش چون همین دختر دو روز دیگه میشه عزیزترین آدم زندگی باباش

هیچ میدانی چرا چون موج، در گریز از خویشتن پیوسته می کاهم؟ زانکه بر این پرده تاریک، این خاموشی نزدیک، آنچه میبینم نمیخواهم، وانچه میخواهم نمیبینم
2706