2733
2734
عنوان

هیستروسکوپی تشخیصی

154 بازدید | 11 پست

واسه انتقال هیستروسکوپی تشخصی دکتر بهم پیشنهاد داده در ضمن سه امپول دکاپپیتل تزریق کردم  دو دلم که هسیتروسکوپی رو انجام بدم یانه کسی میتونه کمکم کنه لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من انجام دادم اول تیرماه .نگران نباش اگه چسبنندگی نداشته باشی اصلا درد نداره 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
2731

انجام دادی هیسترو   چیشد  ....  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
انجام دادم  حفره رحم سالم. جنینم کاشتم بی نتیجه بود

عزیزمم انشالله  دفعه بعد

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2738
ممنون یه بسته داشتم همونو گذاشتند واسم منفی شد

منم  یبار ۳ تا تشکیل همونارو گزاشتم  نشد‌‌...   شوهرت دی اف ای  ازمایش داده خیلی وقتها  دلیلش اونه  ...واسه ما که یه کم بالا بود...  

دی اف ای چیه اولین بار میشنوم

مربوط به مرد .ما خودمونم بعد ۶ سال   اسال فهمیدیم ☹.. مشکل ناباریتون  چیه