2733
2739
عنوان

به کمکتون احتیاج دارم

107 بازدید | 16 پست

سلام به همه من دانشجوی ترم آخر روانشناسی هستم برای پایانامم دارم تحقیق میکنم..یک پرسشنامه هست که آزمودنی هام خانم های متاهل بین ۳۰ تا ۴۰ سال هستن خیلی ممنون میشم اگ بتونین کمک کنین بهم ..اطلاعاتی من ازتون نمیخوام فقط چندتا سواله ک با کم زیاد و متوسط باید پر کنین اطلاعات شخصیتونو ب هیچ عنوان نمیخوام هرکس تونست بگه من فایل پرسشنامه رو واسش فرستم توروخدا کمکم کنین عجله دارم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

همینجا میفرستی؟

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببخشید میخوام فایلو بفرستم ولی خطا میزنه چرا 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2738

همتون خوبین فقط نمیدونم چجوری بفرستم اگ کسی میتونه بهم بگه چکار کنم همش خطا میزنه 

اهان فهمیدم فایل من ورده این میگ فقط پی دی اف میشه بفرستم چکار کنم پس 

2706