2733
2739
عنوان

بارداری کمک

104 بازدید | 16 پست

دوستان من ۲۶ هفتم و از امروز صبح سرما خوردم

گلو درد

درد گوش

ابریزش بینی 

و عطسه دارم

لطفا هر کسی تجربه داره راهنماییم کنه

پسرم من و بابایی خیلی دوست داریم 👪

خب چ راهنمایی؟هیچ دارویی مصرف نکن فقط اب نمک قرقره‌کن اگه سرم نمکی بگیری بهتره بکش توبینیت بعد تخلیه کن ک چرک خالی شه نره پایین تو ریه هات 

بعدم تا میتونی ویتامین سی طبیعی بخورهمین منم سرما خوردم دکتر اجازه نداد هیچی دارو استفاده کنم همینکارا کردم

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ دارویی نخور. سعی کن با اب زدن به دست و پا و صورتت دمای بدنت رو پایین نگه داری. خوردن اب گرم با ل ...

اخه میگن عسل واسه بارداری بده😏

2731
خب چ راهنمایی؟هیچ دارویی مصرف نکن فقط اب نمک قرقره‌کن اگه سرم نمکی بگیری بهتره بکش توبینیت بعد تخلیه ...

اها

فزدا اب پرتقال و لیمو شیرین اینا بخرم

اره منم دوس ندارم قرص استفاده کنم

اخه میگن عسل واسه بارداری بده😏

من که خوردم هیچی هم نشد. من روزی 4،5 لیوان اب گرم و عسل میخوردم اونم تو هفته 8 یا 9 بارداریم. شما دیگه سن بارداریتون از خطرات اینچنینی گذشته. تا 3 ماه اول میگن رعایت کنید نه اینکه اصلا نخورید. به اندازه خوردن هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه

2738
من که خوردم هیچی هم نشد. من روزی 4،5 لیوان اب گرم و عسل میخوردم اونم تو هفته 8 یا 9 بارداریم. شما دی ...

اهان

مرسی عزیزم

از راهنماییت

اب نمک دارچین گل محمدی اکالیپتوس..من ماه های اول سرما خوردم عجیب..با اینا راه گلوم باز شد..

فردا انجام بدم

کاش خوب شم زودتر

اخه نفسم نمیاد

انگار دارم خفه میشم

فردا انجام بدم کاش خوب شم زودتر اخه نفسم نمیاد انگار دارم خفه میشم

درکت میکنم😢😢اگه ابریزش بینی داری پیشونیتو با دستمال گرم ببند بند میاد..اگه سرفه میکنی پنبه گرم کن بزار رو قفسه سینت..

درکت میکنم😢😢اگه ابریزش بینی داری پیشونیتو با دستمال گرم ببند بند میاد..اگه سرفه میکنی پنبه گرم کن ...

واقعا؟؟؟؟؟

مرسی

تا حالا نشنیده بودم

باشه الان امتحان میکنم

2706