2737
2734

خواهشمندم قبل خواندن ب این نکته توجه کنید؛ بی زحمت ازتون عاجزانه خواهش میکنم بگذارید این متن تا چند روز بماند تا بقیه همسایه ها هم بتوانند بخوانند و تا با هم ساختمانی سرشار از اسایش و دوستی و آرامش داشته باشیم.

لطفا با لبخند بخوانید؛

همسایه محترم سلامعلیکم

بیایید کمی مهربان تر باشیم، در این روزهای سخت ک فشار اقتصادی زیادی  ک تقریبا روی همه مردم هست، اگر در چهار دیوار خانه خودمون هم نتونیم آرامش و اسایش داشته باشیم ک دیگه فاتحه مون خوندس، بیایید کمی مراعات حال همدیگرو بیشتر کنیم، بیشتر هوای هم رو داشته باشیم، تو سکوت شب حداقل ساعت دوازده ب بعد دیگه سر و صدا تولید نکنیم، روی زمین چیزی محکم نکوبیم، صدای تلویزیون رو بلند نکنیم و ... یا مثلا در طول روز مراقب نظافت ساختمان و نظافت منزل شخصی مان باشیم ک اسایش دیگر واحد ها را ب هم نزنیم، مثلا سر ظهر یا بی وقت جاروبرقی نکشیم، اشغال و اب از پنجره خود روی پنجره همسایه ها نریزیم، با یک پارچه و مواد شوینده ب راحتی شیشه ها پاک میشوند، کسایی ک بچه دارن مراعات بقیه ک بچه ندارن یا شایدم دارم رو بکنن و ...

بیایید همه باهم به هم رحم و مروت کنیم ما ایرانی هستیم اریایی تباریم فراموش نکنیم ما قوم مغول نیستیم.

آرزوی بهترین ها رو براتون از جانب خداوند دارم.

می تونید زیر این متن هم انتقاد هم نظرات سازنده تون رو یادداشت کنید تا بقیه همسایه های عزیز هم بهرمند بشن.

موافق ها لایک یادتون نره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهشمندم قبل خواندن ب این نکته توجه کنید؛ بی زحمت ازتون عاجزانه خواهش میکنم بگذارید این متن تا چند ...

معلوم نی چ غوغایی تو اون ساختمون هس ک مجبور شدن اینو بنویسن😆

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 
2731

خوبه که بنده خدا راس گفته، کاش یه پرینتم برا ما میگرفتن

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2738

متن كه كاملا مثبت نوشته شده و سعي كردن با كلمات ساده و روزمره مخاطب رو به همكاري و همدلي ترغيب كنند .... پس لطفا شمام به عنوان يكي از اعضاي ساختمون باهاشون همكاري كنيد

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد

بهشت میشه زندگی از دید این نویسنده ولی آیا شدنی است؟ بچه تو آپارتمان مرتب غر میشنوه هیس ساکت بشین صدا نکن شایدم یه پشت دستی بخوره خوشبینانه زن و شوهر سر پول و خرج خونه بحث دارن صاحبخونه متاسف شو الاخون کرده و روزی سیصد نفرمیان میرن که میخواد گرونتر اجاره بده وای خدایا و خیلی دردهای دیگه. ایکاش اعصاب همه می‌کشید و زندگی و اینجوری میدیدن اما مگه شدنیه اخه

2706