2733
2739

۵ساله عروسی کردم شوهرم کارثابت نداشته هرماه یجابوده. انگار طلسم شدیم.دیگه خسته شدم هزارتا خرج ومخارج دارم. ن ی لباس میتونم بخرم ن جایی میرم فقط بزور یکم براتوخونه خرید میکنم باصرفه جویی غذادرست میکنم.قبل ازعید ی گونی برنج خریدم.دوماهه گوشت نخریدیم.وقتیم شوهرم پول تودستش باشه بمن میده ولی برا بقیه ولخرجی میکنه دیگه ازاین زندگی خسته شدم.بچه هم ندارم چون نمیتونم خرج ومخارج دکترروبدم و دفترچه ندارم. بابامم تواین چندسال۵۰تومنم کمکم نداده درصورتی ک همه برادراشو حمایت میکنه نمیدونم دلمو به کی خوش کنم تواین دنیای به درد نخور. ممنونم ک پادرد ودلم نشستین فقط خواستم دلم آروم شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تواین شرایط سخته 

برای حل مشکلت صلوات فرستادم

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2738
به خودت. منتظر این و اونی چرا همه‎ش؟ خودت برای خودت چی کار می‎تونی بکنی؟

خودم چیکارکنم؟ درسمو بخاطر نبودن پول و حمایت ادامه ندادم.هیچ هنری ندارم اگه پول داشتم میرفتم خیاطی. این چند سال نتونستم ۱۰۰تومن جمع کنم یکاری کنم

2706