2737
2734
عنوان

زیتون شور در بارداری

9914 بازدید | 19 پست

سلام مامانای گل ببخشید من هفته 17 هستم خیلی عاشق زیتون شورم به نظر شما مشکلی نداره؟❤

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹
ن ولی شوری خوب نیست زیاد نخور فشارت میره بالا و ورم میکنی

عزیزم فشارم نرماله .برا گرمیش میترسم البته میشورم زیتونارو

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخور نوش جونت ولی کم 

ای کاش میتونستم 😭دلم میخواد یه جا یه شیشه رو بخورم

عزیزم فشارم نرماله .برا گرمیش میترسم البته میشورم زیتونارو

خب ی مدت مصرف کنی فشارتو میبره بالا

ن گرمیش مشکلی نداره ک

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 
خب ی مدت مصرف کنی فشارتو میبره بالا ن گرمیش مشکلی نداره ک

مرسی گلم😘

ای کاش میتونستم 😭دلم میخواد یه جا یه شیشه رو بخورم

من دوس داشتم ترشی فلفل بخورم بوی فلفل مستم میکرد ولی نمیشد هنوزم نتونستم بخورم چون شیر میدم 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2738
من دوس داشتم ترشی فلفل بخورم بوی فلفل مستم میکرد ولی نمیشد هنوزم نتونستم بخورم چون شیر میدم 

خوش به حالت من خیلی شکمو ام😭اصلا دست خودم نیست

خوش به حالت من خیلی شکمو ام😭اصلا دست خودم نیست

من خیلی خودمو کنترل میکردم دلم واسه جوجه م میسوخت میگفتم اذیت میشه فکر کن میرفتیم بیرون همه غذای رستورانو میخوردن من لب نمیزدم همه میگفتن چجوری میتونی؟ـ

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

من کل بارداریم ترشی فلفل و سس فلفل و فلفل توغذا استفاده کردم الانم۲۴هفتم

من خیلی خودمو کنترل میکردم دلم واسه جوجه م میسوخت میگفتم اذیت میشه فکر کن میرفتیم بیرون همه غذای رست ...

عزیزم اگه برا اون ضرر داشته باشه نمیخورم ولی برا خودم ضرر داشته باشه عیب نداره😂

من کل بارداریم ترشی فلفل و سس فلفل و فلفل توغذا استفاده کردم الانم۲۴هفتم

من میترسیدم جوجه م اذیت بشه نمیخوردم ولی میمردم واسه ترشی فلفل و سس فلفل

من میترسیدم جوجه م اذیت بشه نمیخوردم ولی میمردم واسه ترشی فلفل و سس فلفل

افرین به تو  من اینقد شکمو شدم ابجیم میگه عین نی نی کوچولوها شدی هی بهونه گیری